2737
2739
عنوان

پسر ۷ ساله ام فکرمو‌مشغول کرده😔

1162 بازدید | 33 پست

سلام دوستای عزیزم . پسر ۷ سالهذام به هیچ کس سلام نمیکنه همینجوری بر و بر وایمیسه نگاه میکنه خیلی بدم میاد خیلی رو اعصابمه این اخلاقش هرکس هم سلام کنه هم جوابش نمیده به زوووور کاهی به کن و باباش سلام میده چیکار کنم به نظرتون ؟!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐خب چ عیبی داره اون هنوز بچس

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2728

ای جانم مجبورش نکن بدتر میشه و لجباز میشه 

درست میشه به مرور زمان،

بچه دختر عموی منم همینطور بودش ولی الان نه 

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... 

باهاش صحبت کن دیگه میفهمه همه چیو

خودتون تو خونه خیلی باهاش تمرین کنین

مثلا خاله بازی کن باهاش از در که وارد میشه باید سلام بده

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2740

وقتایی که سلام میده، تحسینش کن، دست بکش رو سرش بگو آفرین پسرم چه قشنگ سلام گفتی. تشویق که بشه تکرار می‌کنه.

با اسباب بازی‌اش داستان تخیلی راه بندازین.که مثلا خرسی اومد تو جمع ولی سلام نداد، نتونست با کسی دوست بشه و بازی کنه.ولی وقتی سلام داد کلی دوست پیدا کرد و بازی کردن.

2706