2733
2739
عنوان

پسر ۷ ساله ام فکرمو‌مشغول کرده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 33 پست
من خیلی واسم مهم که بچم احترام نگه داره خودم خیلی رعایت میکنم ولی نمیدونم چرا گوش نمیده

چند سالشه؟حس میکنم بچه ها از دوستان مدرسه و مهدکودکشون تاثیر میگیرن 

اصلا تقصیر پدر مادر و تربیتشون نیست بقرآن دیدم پدر مادر چقدر باادبن چقدر محترمن ولی بشدت بچه بی تربیت و بددهن دارن آدم دیگه میترسه با بچه ها حرف بزنه چون زبون درازن😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
نمیگم حالا خیلی ناراحت کننده هست ولی یه عده که میگن بچه هست و عیبی نیست واقعا رو مخن یه بچه ۷ ساله ب ...

عزیزم منم با نظر شما بیشتر موافقم تا اینکه بگم بچه اس. آخه بچه ۷ ساله دیگه باید بلد باشه چطور توی چیزای دیگه خجالتی نیست پر رو هم هست فقط سلام کردم خجالتیه🤨🤨🤨🤨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالشه؟حس میکنم بچه ها از دوستان مدرسه و مهدکودکشون تاثیر میگیرن  اصلا تقصیر پدر مادر و ترب ...

کلاس دوم.

مشکل اصلی من اینه بچم زمانی که باید تو اجتماع می بود کرونا شد همش تو خونه بود.از اون طرف هم هیچ بچه ای تو اطرافمون نبود ارتباط داشته باشه.خیلی خجالتی هست.

بددهن و پرخاشگر نیست فقط دوست نداره کسی بوسش کنه یا بغلش کنه.فامیل هم میدونن ولی عقلشون از بچه هم کمتر انگار.هی اذیت میکنن دخترمو

الان سلام میکنه آروم ولی یکی دست بده این قبول نمیکنه

نمیدونم چه امضایی بذارم  
عزیزم منم با نظر شما بیشتر موافقم تا اینکه بگم بچه اس. آخه بچه ۷ ساله دیگه باید بلد باشه چطور ت ...

دقیقا ببخشیدا بچه باید جوری باشه که مردم نگن با این تربیت پدر و مادرش و هیچکس حوصله اش رو نداشته باشه کاری نه به شما و نه موضوع سلام کردن کلی میگم با دعوا هم مخالفم ولی در حد تشر باید باشه بعضی موقع ها بچه ای که میزارن همه خراب کاری ای بکنه به عنوان اینکه بچه هست که بچه باید از ۴، ۵ سال عقلش به رفتار با بقیه برسه بچه نیست و باعث میشه چند سال دیگه تو نوجوانی و جوانی خیلی بیشتر آسیب ببینه تو همین جامعه نه به تربیت اون دوره که بچه رو میزدن سر هرچیزی نه به الان که سوارشون میشه 

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏
2742