2733
2734

هدیه صلوات به شهید ابراهیم داریم هر تعداد ک میتونید بفرستید اعلام کنید خیلیا با توسل بهش حاجت گرفتن انشاالله ک همگی حاجتروا شیم امروز  سالروز شهادت این شهید بزرگوار بودش ،لطفا برا شفای منم دعا کنید محتاج دعای همگیتون هستم ،براتون صلوات میفرستم

میشه برا شفام یه صلوات بفرستی ؟؟ان شا ءالله ک حاجتروا شی به امید خدا

۱۴💚

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

۱۴تا

کاربران محترم:میفرماید می بخور   منبر بسوزان مردم آزاری نکن .....می بخوری شلاق میزنن منبر بسوزونی اعدام میشی ولی تا میتونی مردم ازاری کن هیچکی کاریت نداره 🥺🥺🥺🥺🥺🥺متوجه این دیگه ......                                 ممنون از فهم و شعور شما 🤍

شهدا# زنده اند

۱۰۰صلوات هدیه به شهید عزیز

التماس دعا 

امن یجیب مضطراذا دعاه و یکشف السو 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

یا من اسمه دوا و ذکره شفا 

اللهم اشف کل مریض... الهی امین

میدونم روزای قشنگ از راه میرسن..نی نیم سالم به دنیا میاد .. مامانم صحیح و سالمه و بغلش میکنه ... صدای خنده هامون فضارو پر میکنه... 🙏یا من اسمه دوا و ذکره شفا.امّن یُجیب مضطراذا دعاهُ و یکشف السو 🙏لطفا برای سلامتی و شفای مامانم دعا کنین 🙏🌺اللهم صلی علی محمد وال محمد🙏🌺
2706