2737
2734
عنوان

داداشم سمت جنوب دانشگاه قبول شده

261 بازدید | 12 پست

خودمون اصالتا تهرانی هستیم ولی خانوادم کرج زندگی میکنن مادربزرگ پدریم مشهدی خودمم بخاطرخانواده خودم و همسرم ک تهرانن وکلا در رفت وآمدم داداشم بخاطر یه دختر بیشعور همه این شهرا رتبه آورد ولی رفت دانشگاه آزاد تو ی شهر کوچیک ومذخرف سمت جنوب اینقد حرص خوردم شیرم خشک شده واسه پسرمم 

کدوم شهر اومده 

من جنوب زندگی میکنم 

بهت بگم چطوره

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

بالاخره که چی بعضیا باید دور از جون سرشون به سنگ بخوره تا بفهمن تو باهاش حرفاتو بزن ولی خودتو و زندگیتو نابود نکن. 

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار احمقانه ای کرد

ولی دیگه چه میشه کرد

یه دانشگاه آزاد درب و داغون تو جنوب بره یه مدت بعد خودش می فهمه تصمیمات زندگی رو اینقدر کودکانه نباید گرفت 

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2742
2738

خدا بهش عقل بده 

اگر بی جنبه هستین لطفا ریپلای نکنید ممنون واقعا حوصله ادم هایی که میخوان به ادم حمله کنن نفرین کنن   نی نی یار سر چیز هایی الکی تگ کنن اصلن ندارم و از شون متنفرم پس اگه همچین ادمهایی خواستن منو ریپ کنن همه حرفهاشون به خودشون نه میخونم نه جواب میدهم

دختره چجوریه که میگی بیشعور؟

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
بتوچه خب . عجب خواهر مارمولکی

یعنی چی به تو چه؟ خواهرشه ها غریبه نیست!

وقتی آدم ببینه برادرش یا یکی از نزدیکانش دستی دستی داره زندگیشو نابود میکنه و فرصتاشو از دست میده خیلی ناراحت میشه.

ایشون میگن برادرشون میتونست تو شهرای خیلی خوب قبول شه و رتبش میخورد ولی ول کرد همه رو و رفت دانشگاه آزاد اونم به یه فاصله خیلی دور. خوب آدم ناراحت میشه. چون عزیزشو خیلی دوست داره.