2737
2739
عنوان

من با پدرشوهرم چیکار کنم خسته شدم

231 بازدید | 13 پست

سلام 

پدرشوهرم خیلی با زبون اذیت بچهاش می‌کنه همش طعنه و کنایه  زبونش نیش داره 

بعد همین آدم تو فامیل واسطه آشتی و ازدواجه 

شوهرم ازش متنفره ولی خب باباشه دلش نمیاد بره پشت سرشم نگاه نکنه یهو جلو جمع یه حرفی بهش میزنه که از خجالت آدم میخواد بمیره 

البته خانمش هم ازش راضی نیست 

به همه کار داره 

شوهرم طفلی افسردگی گرفته ولی حرف نمیزنه که سبک بشه میگه اگه حرف بزنم میمیرم خیلی دلش پره 

راضی ب مشاوره هم نمیشه 

بااین اخلاقای گندش بچهاش ماه به ماه نمیان پیشش 

حرف هیشکی رو قبول نداره 

خیلی غده

خیلی وقته دل کندم ازت ...😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازم هر جور باشه به شما ربطی نداره وقتی میبینی بچ هاش چیزی نمیگن شما هم دخالت نکن

من فقط دلم برای. شوهرم میسوزه 

کاش هیچوقت سمتش نمی‌رفت 

2731
،😐 پدر شوهر من هم همینه 

چون ما طبقه بالا زندگی میکنیم خیلی اثر داره تو زندگیمون 

نمیخوام حتی یک کلام باهاش حرف بزنم همش کنایه

2740
از خون هم هستن گوشت هم رو بخورن استخونش رو دور نمیریزن  تواین مسائل خودش میدونه شوهرت چطوری رف ...

اگه میدونس چجوری باید رفتار کنه تو سن 27 سالگی قرص اعصاب نمی‌خورد همه ترکشاش تو زندگی منه

خسته شدم از دست همشون

چون ما طبقه بالا زندگی میکنیم خیلی اثر داره تو زندگیمون  نمیخوام حتی یک کلام باهاش حرف بزنم هم ...

وای خب خیلی سختته این طوری

ما نزدیک پدر شوهر بودیم اسباب کشی کردیم الان با هم فاصله داریم راحت هستم

نمیتونی جا به جا بشی

وای خب خیلی سختته این طوری ما نزدیک پدر شوهر بودیم اسباب کشی کردیم الان با هم فاصله داریم راحت هستم ...

نه شرایط اجاره دادن نداریم 

قرار شد اینجا رو بدن اجاره مابریم با پولش جای دیگه  ولی می‌دونم وسطش میزنن زیرش

نه شرایط اجاره دادن نداریم  قرار شد اینجا رو بدن اجاره مابریم با پولش جای دیگه  ولی می‌دو ...

چند وقته اینجا هستید؟

برادر شوهر داری؟

ما هم قرار بود بریم طبقه پایین در شوهرم بهمون ندادن گفتند قولش را دادیم اون پسرمون در صورتی که اون پیرسون اون موقع زن نداشت

خدا را شکر که ندادن 

چند وقته اینجا هستید؟ برادر شوهر داری؟ ما هم قرار بود بریم طبقه پایین در شوهرم بهمون ندادن گفتند ق ...

اره سه تا برادرن برا اون دوتا زمین خریده اونا ده سال پیش ساختن ولی شوهر من زمین نداره

که اگه داشت هم هیچ وقت نمیتونست بسازه