2733
2734
عنوان

خواندن نماز

299 بازدید | 43 پست

دوستان کیا تو خواندن نماز ثابت قدم هستید و چیکار کردید که اینطوری شدید من شدیدا خدارو دوست دارم و معجزاتش رو تو زندگیم دیدم ولی نمیتونم تو خواندن نماز ثابت قدم بمونم همش کاهلی میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند وقتیه شروع کردم میبینی یک روز مثلا نماز ظهر نخوندم واسه عصر رو حتما میخونم 

سعی کن موقع اذان بلافاصله بخونی 

منم سعی دارن یواش یواش منظم تر بشه 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2731

مرتب وضو داشته باش و مرتب صلوات بده خودش هدایتت میکنه💖التماس دعا

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

فقط و فقط و فقط و فقط نماز رو باید اول وقت بخونی 

وگرنه شیطان سخت جلوه ش میده و دست از خواندنش می‌کشی 

پیغمبر ص هم گفتن این موضوع رو 

منم قبلا انقددددددد قطع و وصل میکردم چون اول وقت نمیخوندم 

الان الحمدالله ۴ ساله پیوسته دارم میخونم تا اذان میدن وضو گرفته و آماده ام و قامت میگیرم 

مسجد هم وقت کردی برو خیلییییییی محمکت می‌کنه تو نماز خوندن

من از ۹ سالگی خوندم ولی معجزه ندیدم والا

معجزه رو چی تعریف میکنی ؟

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

همیشه سروقت نمازاتو بخوون 

گاهی وقت کن بجز نمازم یاد خدا باشی 

یکدفعه ایت الکرسی بخونی 

و اینک سعی کن موقع اذان هیچ کاریو شروع نکنی ک برای نماز خوندن بهونه داشته باشییی

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2738
فقط و فقط و فقط و فقط نماز رو باید اول وقت بخونی  وگرنه شیطان سخت جلوه ش میده و دست از خواندنش ...

باور کن بارها این چیزی که شما میگید رو امتحان کردم اول وقت خوندم ولی باز کاهل شدم منظورتون از مسجد برای نماز جمعه س ؟

باور کن بارها این چیزی که شما میگید رو امتحان کردم اول وقت خوندم ولی باز کاهل شدم منظورتون از مسجد ب ...

تو ختم روزانه قرآن شرکت کن

اول اینکه یادت نره خدا منتظره تو بری باهاش حرف بزنی و خودش گفته موقع نماز یه جوری نگات میکنه و بهت توجه میکنه انگار که هیچ بنده ای به غیر تو نداره 

دوم اینکه معنی آیات رو بخون و به ذهن بسپار 

قیمت عشق نداند قدم صدق ندارد سست‌ عهدی که تحمل نکند بار جفا را 🌱
باور کن بارها این چیزی که شما میگید رو امتحان کردم اول وقت خوندم ولی باز کاهل شدم منظورتون از مسجد ب ...

یه مدت زیاد چند ماه اینکارو کن بخدا عادت می‌کنی 

نه فقط نماز جمعه هر موقع دلت خواست برو ، سعی کن تو برنامه بذار مسجد رفتن رو امتحان کن ببین چقددددددددد عالیه عشق بازی با خدا 

مرتب وضو داشته باش و مرتب صلوات بده خودش هدایتت میکنه💖التماس دعا

من چند روزی استحاضه کثیره دارم تو حکمش گیج شدم نی نی هم دارم واقعا این چنروز اوضاع نمازم به هم ریختخ عزیزم شما در مورد استحاضه اطلاعاتی داری

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
منم دقیق مثل شمام ولی به نظرت خدا ازمون قبول میکنه

جبران کن مثلا نماز ظهر و عصر  قضا شده فردا نزار قضا شه حداقلش سعی کن ظهر رو بجا بیاری 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2706