2737
2739
عنوان

لطفا اگه پول دار نیستین سمت عمل زیبایی نرین...

| مشاهده متن کامل بحث + 76290 بازدید | 415 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا پول هم داشته باشی چرا باید انقدر اعتماد به نفس پایین باشه دیگه از حد بگذرونی

دیگه شور عمل بینی و ژل و زاویه سازی وبوتاکس رودرآوردن رفتن سمت خصوصی ترین جاهاشون 

دوست من منشی دکتر بود نیگفت چقدر میان برای پیرسینگ آلت تناسلی واقعا آدم میمونه چی بگه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2728
موافقم  وای امروز یه دختر تو مترو دیدم چقدر ناراحت شدم یعنی شده بود زشت مایکل جکسون  یعن ...

منم یه نفر را دیدم

گونه یه پرتقال

لب که باید با فرچه رژ میزد

چشم سیاه

با یه ارایش غلیظ زشت

گفتم شب به خواب خودت بیای

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2738
خانمه رفته با ده تومن عمل لابیا کرده یه دکتر ناشی حتی بخیه اش هم نزده خونریزی داره و عفونت شدید و تا ...

یا استخودوس 

لطفا برای حل شدن مشکلاتم یه صلوات بفرستین و لایک کنین .خیلی ازتون ممنونم 🫂🌷🌻🌺
اصلا پول هم داشته باشی چرا باید انقدر اعتماد به نفس پایین باشه دیگه از حد بگذرونی دیگه شور عمل بینی ...

رسما دارم خجالت میکشم ک عملی نکردم اینقدر همه زیبا شدن

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
رسما دارم خجالت میکشم ک عملی نکردم اینقدر همه زیبا شدن

خیلی هم زیبا نشدن فقط معیارهای زیبایی رو عوض کردن و اونقدر چشممون به قیافه های یکشکل عادت کرده یکی مثل اونا نباشه فکر میکنیم زشته 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706