2733
2734

سلام دوستای گلم.من از یه نفر تو روستامون خوشم میومد یعنی خودم جداشدم و این ادمی که میگم مجرده و دوسال از من بزرگتره. یه پسر تحصیل کرده ومجرد .همیشه تو ذهنم بود که اگه یه روزی بخوام ازدواج کنم مجدد دوست دارم این اقا بهم پیشنهاد بده.بعد ما از نظد وجهه خانواده سرسنگین هستیم از این خانواده ها که هیچوقت مسله ناموسی ندارن.واسه همینم هیچوقت جرعت نمیکردم وغرورم اجازه نمیداد همچین کاری بکنم  که بهش پیشنهاد بدم.ولی یه روز نمیدونم چه مرگم شد یا جوگیر شدم با پیج فیک بهش پیام دادم .اونم گفت اگه میخوای هم صحبت بشی با کسی خب خودتو معرفی کن.من یه نشونه های دادم وشناخت ریزریز خودمو معرفی کردم  بعدم هی پیامام حذف میکردم که بهم گفت لازم نیس بترسی من ابروی مردم ابروی خودمه.البته حرف بدی هم نزدم فقط بهش گفتم همیشه دوست داشتم باشما حرف بزنم بهش گفتم دیدی ادم از بعضی ها بدون اینکه باهاشون هم کلام بشه خوشس مباد حالا نه اینکه عاشقش باشه.بعد خندید گعت اوه مای گاد ازش پرسیدم خوب تا الان ازدواج نکردی گفت اعتقاوی بهش ندارم رایتی ازم‌ پرسبو کجا کار میکنی کدوم فروشگاه گفتم بعد میگفم ختدید گفت باشه نگو.بعد گعت چه خبرا از داداسام پرسید که الان کجان مشغول چه کارین همین حرفای عادی بعد عکسم رو روی پیح اصلی گذاشتم ببینه فقط گعت دارو افسردگی مصرف میکنی گفتم نه گفت چهره ات شاد نیس یکمم د مورد اخلاق خودش گفت و... بعد دیگه ساعت ۱۲ شب بود من بهش،گفتم چقد حرف زدیم😀با این استیکر اونم فقط خیلب عادی گعت بله و من گفتم شبتون بخبر ⚘️⚘️ اونم فقط نوشت شب بخیر .و دیگه نه پیام داد نه پیام دادم الان ۱۴ روز میگذره.هی وسوسه میشم پیامش بدم ولی میگم شایو خوشش نمیاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای چه خوب پیش رفت برای اولین بار😂 شاید پیام نمی‌ده که برات شر نشه ... مثلا نگرانه کسی بفهمه یا ...

چه شری .به نظرم شاید میگه اگه پیام بدپ‌میگه اینم لنگ بود انگار و یه جوری هول به نظر میاد؟؟

چه شری .به نظرم شاید میگه اگه پیام بدپ‌میگه اینم لنگ بود انگار و یه جوری هول به نظر میاد؟؟

همه ی اینا هست ، حتی شاید احتمالات دیگه ای هم باشه . 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
به نظر شما دیگه چه احتمالاتیه

نمی‌دونم والا من همینا فعلا به ذهنم رسیده ، بعد اصلا بعدا میفهمی همینجوری پیام نداده و منظوری پشتش نبوده 💀

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
بیخیال شو . میخواست ادامه بده پیام میداد. همون یک‌بار و هم خیلی کار اشتباهی کردی . چون تو جای کوچیک ...

من از روستامون دوسه سالیه رفتم.ولی خب راست میگین چشم چشم شدنمون احتمالش هست.الان من هی وسوسه میشم.حتی اعصابم خورد میشه فک‌میکنم خودمو کوچیک کردم

کلا این کار رو نکن

میدونم وسوسه نمیذاره، لعنت به شیطون 

اما این راه درستی نیست، اگر بخواد حالا شماره تو داره، عکستم دیدنچن، علاقه ت رو هم می‌دونه همه چیز برای شروع کردن اون باز هست

با ادامه دادن این ماجرا فقط بهش نشون میدید آدم قوی نیستی و اپن می‌تونه تو رو بازی بده

مخصوصا اینکه گفته، اعتقادی به ازدواج نداره، هر چه قدرم باهاش بمونی هیچ امیدی برای ازدواج نباید داشته باشی چون مردها واقعا وقتی بگم اعتقادی به ازدواج ندارند یعنی صد در صد ازدواج نمیکنند، یعنی اینکه قطعا با تو ازدواج نمیکنه و تو گزینه اون آدم نیستی ، چون یک درصد گزینه ش بودی ، قطعا بهت اینو نمی‌گفت.

خودتو گول نزن، 

کلا این کار رو نکن میدونم وسوسه نمیذاره، لعنت به شیطون  اما این راه درستی نیست، اگر بخواد حال ...

اره درست میگین‌پیجم که داره فهمیده دنبال دردسر هم نیستم‌که بخوام گیرش بندازم.بی ازارم.و میتونه حداقل به عنوان هم صحبن باهام حرف بزنه ولی یا نمیخواد یا باز پیش خودش میگه اون پیام داد دیگه منم ادامه بدم‌هول به نظر میرسم چقد با این احتمالات من موافق هستین؟؟

من از روستامون دوسه سالیه رفتم.ولی خب راست میگین چشم چشم شدنمون احتمالش هست.الان من هی وسوسه میشم.حت ...

عیب نداره کاریه که شده. دیگه به هرحال دوسش داشتید و گفتید و سنگی که پرت شده.

ولی خودت و با یه هنری چیزی سرگرم کن اگر شاغل نیستی یا بیرون رفتن با دوستات وووو انشالله کم کم از سرت نیافته.

بگو به خودت وقتی یادش میافتی ،اگر اونم دوستم داشت پی گیرم میشد 

اره درست میگین‌پیجم که داره فهمیده دنبال دردسر هم نیستم‌که بخوام گیرش بندازم.بی ازارم.و میتونه حداقل ...

اصلا موافق نیستم، مردها این فکرها رو برای خودشون نیمکنن، بخوان میگن ، نخوان محل نمیذارن. اصلا این چیزا براشون مهم نیست