2737
2734
عنوان

پر از خشمم! از دست همه!

85 بازدید | 7 پست

از همه به نحوی عصبیم، خشم دارم، ناراحتم، 

تا میام یکم حالم خوب بشه گند زده میشه ب اعصابم

از دوستم ک بعد از اونهمه سال خوبی و کمک بازم توقع داشت و تهش زو برگردوند!

از مامانم و خواهرم ک هیچوقت درکم نکرد و هیچ وقت طرف من نبودن و طرف بقیه گرفتن! از ضربه زدن و بی رحمی خوشم نمیاد ولی مجبوری باهمه سرد و سگ شدم!

راضی نیسم از هیچی! واقعا ازین وضع ناراحتم

همش انتقاد و سرزنش میشنوم! همش ایراد و گیر

از هرکس! دوست خانواده..

۲سال خابگا بودم واقعا زندگی با اون افراد خودمحور خودخواه سخت گذشت!

شما چطور این شرایط زو تاب میارید؟

تراپی هم هرچی زنگ میزنم نوبت نمیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گاهی وقتا ظاهر دنیا و حرفها و رفتارهای آدمها اِنقدر به آدم سخت میگیره که حتی پیامبران هم یه جاهایی ناامید شدند...این یعنی یادت نره همه ی ما انسانیم و اِحساس داریم و حتی اگه پیامبر هم باشی ناراحت میشی و یا شاید کم بیاری اما از اونجایی که خدا رهات نمیکنه خودش دستتو میگیره و بهت نشون میده که حقیقت فراتر از دنیاست و این سختی ها گذراست....اگه ناراحت شدی یا ناامید شدی عیبی نداره بالاخره اِحساس داری  اما تَهِ دلت روشن باشه که همه چیز با یک هدف دقیق آفریده شده و داره جلو میره و همه چیز به شادی و عشق و نور خدا ختم میشه...

وَلَقَدْ نَعْلَمُ أَنَّكَ يَضِيقُ صَدْرُكَ بِمَا يَقُولُونَ وَ قُلْ لَنْ يُصِيبَنَا إِلَّا مَا كَتَبَ اللَّهُ لَنَا هُوَ مَوْلَانَا..

ما می‌دانیم سینه‌ات از آنچه آنها می‌گویند تنگ می‌شود و تو را سخت ناراحت می‌کنند اما بگو: هرگز چیزی جز آنچه که خدا براى ما مقرر ولازم داشته به ما نخواهد رسید که او یار و یاور ماست...

2728
گاهی وقتا ظاهر دنیا و حرفها و رفتارهای آدمها اِنقدر به آدم سخت میگیره که حتی پیامبران هم یه جاهایی ن ...

عزیزم❤ چه پیام دلگرم کننده ای❤

مرسی ازت

واقعا همینطوره

2738