2752
2734
عنوان

کیا موقع عروسی سرویس طلا نداشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 82 پست

من ۱۲ سال پیش ازدواج کردم همه خرجا پای شوهرم بود طلاهایی که شوهرم خریده بود داشتم تو نامزدی و عروسی فروختم،سرویس بدل خریدم و طلای بدل هیچکس نفهمید خانواده شوهرم میدونن ولی خانواده خودم نه،اصلا هم طلا دوست ندارم و پشیمون هم نیستم و حسرت نخوردم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمی چرا همون موقع در این مورد صحبت نکردی .تا الان افسوس نخوری

صحبت کردیم کی گفتم نکردیم؟

من همون موقع هم در بند سرویس نبودم الانم نیستم. سالی ماهی یک بار یادم میفته.

صفحه اول بخون ببین چی نوشتم

2731
من ۱۲ سال پیش ازدواج کردم همه خرجا پای شوهرم بود طلاهایی که شوهرم خریده بود داشتم تو نامزدی و عروسی ...

حالا بدل خوب از کجا باید خرید والا ماهرچی دیدیم رنگش زود رفت

2740
بمیرم میفهمم تو دل آدم میمونه و هی تکرار میشه این خاطرات بد امیدوارم زندگیت عالی باشه

آره آدم که یادش نمیره وقتیم حرفش بشه یادش میاد. انشاءالله ما یاد بگیریم  با عروس و داماد خوب رفتار کنیم. 

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️

من داشتم ولی ارزونترین سرویس.انقد این پدرشوهرم قهرو آشتی کردو رفتو اومد و...

منم اینو برداشتم با وساطت  طلافروش   پدرمم گقت بریم خودم برات بخرم گفتم ن بعد توعروسی بگن اونا خریدن بیخیال خودشونو نشون دادن همون اول

خداروشکر  انقد خوشم میاد از زوجایی که رو پای خودشون وایمیستن با هم پیشرفت میکنن

سلامت باشید

ماهم ۹۷ ازدواج کردیم،پدر و مادر همسرم نداشتن ک بخوان بخرن یا نخرن

حلقه رو به زور خریدیم دیگه خداروشکر بعدش کم کم یچیزایی گرفت برام

بچه‌ها هرچی تو این ۵ سال زندگی مشترک خریدیم خودمون خریدیم هردو کار می‌کنیم  خوب میپوشیم خوب س ...

والا دقیقا مثه توام

اما سر عروسی خانوادم سرویس طلا دادن

با چندتا تیکه طلا دیگه

اونا بهم عقد دادن

که بعدا فهمیدم خوده شوهرم خریده ولی اونا به اسم خودشون زدن

الان برام مهم نیست

فقط نباشن

با شوهرت خوش باش

از کسی انتظار نداشته باش

اگر میخریدن کلی منت میذاشتن

الان برای من نخریدن ولی میگن ما خریدیم

بچه‌ها هرچی تو این ۵ سال زندگی مشترک خریدیم خودمون خریدیم هردو کار می‌کنیم  خوب میپوشیم خوب س ...

پ من‌چی بگم‌سرویس طلانخرید چون حتی پول حلقه ی‌ نقرمونم نداشت‌  ومن دوتاشو خریدم خونه من خریدم عروسی من گرفتم ده سال خرج زندگی هم دادم وکلی هم به خاطر خونوادش اذیت کشیدم الانم قهر کرده باهام. دلت وا شد حالا؟

حالا بدل خوب از کجا باید خرید والا ماهرچی دیدیم رنگش زود رفت

من فقط تو عروسیم انداختم بعد اون هر روز ننداختم فقط عروسی دعوت بودنی مینداختم،باید رنگ ثابت خرید یا اگه کدر شد بدی آبکاری کنن،من یکبار دادم آبکاری کردن.