2737
2739
عنوان

کیا موقع عروسی سرویس طلا نداشتن؟

761 بازدید | 80 پست

بچه‌ها من زندگیم خوبه مشکلی با همسرم ندارم

وضع مالیمونم در حد خودمون خوبه خداروشکر. بعد عروسی به مرور برای خودم طلا خریدم همسرم هم دوتا گردنبند خرید 

اما چیزی به عنوان سرویس عروسی برام نخریدن خانوادش . خودش اون زمان  در حدی پول داشت که یه عروسی خوب بگیره و حلقه. هرچیزی هم داشته تا الان از من دریغ نکرده… منم حسرت طلا ندارم خدایی و خیلی اهل طلای سنگین هم نیستم

اما گاهی فقط گاهی یادم میفته سرویس نداشتم. خانوادش داشتن و دارن. اما یک ریال کمک نکردن و یک هزار تومنی کادو ندادن… هرگز انتظار نداشتم ازشون. الانم ندارم

ولی دلم گاهی میگیره🥲 امروز ازون روزاست که دلم گرفته

کیا طلا نداشتن موقع عروس شدن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه‌ها هرچی تو این ۵ سال زندگی مشترک خریدیم خودمون خریدیم

هردو کار می‌کنیم 

خوب میپوشیم خوب سفر میریم خوب میخوریم و تفریح می‌کنیم

خواستم بگم آدم تنبلی نیستم که یه گوشه بشینم حسرت بقیه رو بخورم

صرفا خواستم درد دل کنم یهو خیلی دلم کرفت

من نقره داشتم

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۱ سال 7ماهه عروسی کردم الان۴ ماه هست باردارم ناخواسته بوده ولی الان عاشقشم از وقتی صدای قلبشو شنیدم خداروشکر میکنم بخاطر هدیه ای که خدا بهم داده   
2740

ولش بابا.   شوهر من ی نیم ست خرید انگشترشو به عنوان نشون داد گردنبندو زیر لفظی سر عقد گوشوارشم ی مناسبتی بود فکر کنم روز زن در این حد 😂😂

دنیا ی کابوسه ؛ و تو نمیتونی بیدارشی....😞

از بی دغدغه بودنته عزیزم

خداروشکر که انقدر خوبه همسرت بشین لذت ببر از زندگی و شکرخدا کن انقدرا بودن با سرویس برلیان طلاق گرفتن...

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
2706