2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ❤️

امیدوارم  سلامت باشید 🌱

ازتون عاجزانه درخواست میکنم برای یه مریض 23 ساله ، مبتلا به بیمای استیل یا AOSD دعا کنید .‌

این بیماری یه بیماری نادر و متاسفانه غیرقابل درمانه ...‌ علت ایجاد بیماری هم نامشخص!

با شروع بیماری ، بدن به اشتباه به تمام مفاصل خودش حمله می‌کنه و در نهایت باعث ناتوانی جسمی میشه و فرد هرروز درد می‌کشه و هیچ مسکنی اثر نمیکنه . این درد با تب ۳۹ درجه هم همراهه ...  

ازتون عاجزانه خواهش میکنم دعا کنید ، چون جز خدا هیچ کس قادر به رفع این بیماری نیست . خواهش میکنم از شما ، شاید خدا منتظر صدای شماست تا این آتیش رو برای ما خاموش کنه 😭

ممنونم 🙏

ازتون عاجزانه خواهش میکنم التماستون میکنم اگه مشرف شدید حرم ، بی‌زحمت امام رضا رو به غریبی و غربتش قسم بدید که شفای برادر منو از خدا بگیرن 😭 آخه برادرم برای درمان و دریافت داروها دور از خانواده یه شهر دیگه‌اس ، غریب و بی‌کس... 💔

جسارت و بی‌ادبی منو ببخشید ولی به خدا از همه‌جا درمونده شدم....

اسم برادرم امیر علی هست فقط ۲۳سالشه 😞

ان‌شاءالله سالیان سال در کنار عزیزانتون در شادی و سلامتی و آرامش زندگی کنید 💌 حاجت دلتون روا 💖

2731