2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دست کامل ظروف پذیرایی مهمون ۱۲ نفره بگیر

دست کامل ظرف برای مصرف خونه هم ۶ نفره بگیر 

من بیشتر از ده ساله ازدواج کردم خونه م رنگ مهمون بالای ۱۲ نفر به خودش ندیده و نخواهد دید 

اگر واقعا پرجمعیت هستین بیشتر بگیر وگرنه فقط فضا اشغال می‌کنه 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

من ی سرویس چینی ۱۲ نفره گرفتم 

ی دست ارکوپال دم دستی ۶ نقره 

ی دست کریستال خریدم 

ی دست هم کریستال برا دم و دست ایرانی ارزون

ب علاوه حالا ظرفای جالبی ک خوشم میومد

همین کافیه چون بعد ازدواج میرید بیرون می‌بینید خوشتون میاد میخرید 

الان ی بعد عروسی من ی دست طوسی خریدم ، سنتی خریدم و...بزار باهمم میرید بخرید 

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡
2740

اتفاقا چه تایک خوب و پر محتوایی ! دختر خانم های تازه عروس از اونجایی ک تجربه دارم خوب به حرفم گوش کنید ؛ لطفا وسیله های ک بی خودی هستن و به کار نمیاد نخرید یا وسیله ای رو ک جفتشون یه کار انجام میدن نخرین خرج اضافه ست خیلی جا گیره و خواهش میکنم هر وسیله ای رو سر جای خودش بچینید ؛ حرف کسی براتون مهم نباشه نیازی نیست جهیزیه رو زیاد جلوه بدید کم بخرید وسیله رو ک نیازه بخرید . و خانواده ها رو درک کنید خیلی گرونیه خیلی خدا ب داد همه برسه .

ببینید طبق تجربه میگم و این چیزایی ک میگم برا طرز فکر و سبک زندگی من نیاز بوده 

شاید برا شما اینطور نباشه و حتی بقیه دوستان مخالف باشن 

بنظر من یه سرویس ظرف ۶نفره دم دستی 

یه ۱۲ نفره برای پذیرایی از مهمان 

و اگر خانواده پر جمعیتی داری و اهل مهمونی دادن هستی حتما ۲۴ نفره یا ۱۸ نفره هم میخوای

سرویس پارچ و لیوان ، چاقو و چنگال ، قاشق و چنگال ، سرویس پذیرای( شامل استکان و پیش دستی و شکلات خوری و میوه خوری و شیرینی خوری و قندان و  ...) 

اینا هم مثل بالایی ک توضیح دادم هم دم دستی میخوای هم مهمان 

سرویس قابلمه حداقل ۲تا رو میخوای 

سرویس ماهی تابه جدا حتما بگیر 

سرویس سینی مهمان و دم دستی جدا بگیر

سرویس پلاستیکی رو کامل بگیر همش به کارت میاد 

سرویس آشپزخانه رو هم حتما کاملش رو بگیر ( بانکه ها و سطل ها و ترازو و جای حبوبات و همه این موارد )

چینیای لب طلا هستن یا از اونا یا هرچیزی به این سبک میتونه بلورم باشه حتما بگیر برا انواع سالاد و شیرینی و مواقع مختلفی بدردت میخوره مخصوصا اگه مثلا جشنایی مثل تولد و اینارو  خانوادگی میگیری بدرد میخورن 

سرویس چاقو حتما بخر 

سرویس مسافرتی هم ظرف هم چایخوری 

سرویس آبکش و لگن استیل خیلی خیلی کاربردیه 

اینا چیزایی هست ک من یادم بود

اگه درمورد وسایل برقی و بقیه چیزا هم خواستی بگو 

برای خواهرم میپرسم البته.موقع خودم خیلی خریدم اما الان واقعا گرونیه

یه دست ارکوپال ۶ نفره و یه دست چینی ۱۲ نفره.ظروف پذیرایی هم کریستال که فقط ۶ تا کاسه و پیش دستی داره .کمه به نظرم.

سینی دوتا استیل دم دستی.مجلسیا خیلیییی گرون.ولی فکر میکنم کاسه بزرگ مثلا برا سالاد و سوپ و مرغ خوری و پیاله و ...کمهجدا بخره

خدایا مددی...
2706