2752
2734

وقتی مسافرت میرم نمیتونم لذت ببرم همش استرس هتل رو دارم همش استرس دستشویی و تخت و اینا رو دارم ک تمیز باشه ...با هواپیما میرم ولی با خودم بالش و پتوی کوچولو ورمیدارم 

تو خونه هر روز سرویسا رو می‌شورم هر روز استکونا و قوری تو مایع سفید کننده س 

هر روز تمیز کاری اساسی دارم .. 

هر روز استرس خونه رو دارم تمیز میکنم ولی فک میکنم بازم کثیفه .. 

ب دخترم ظلم کردم مادر بدی بودم هر دقیقه دستاشو میشورم هر دقیقه ک دستشویی میبرمش کل لباساشو در میارم .. 

بچم عادت کرده الان هیچی ب ذهنش تمیز نمیاد از خیلی چیزا چندشش میشه .. ی دونه پفک میخوره میره دستاشو میشوره دوباره اون یکی رو ورمیداره...‌‌‌‌‌ 

بچم از شلختگی بدش میاد مث من یکم خونه شلخته شه میگه پاشو جمع کن 

روزگار شوهرمو سیاه کردم هی میگم دستاتو بشور لباساتو صافه صاف تا کن یهو دیدی ی کوچولو کج شد همه رو قاطی میکنم و کل کمد رو میریزم بیرون و خودم تا میکنم 

هر جا میرم مهمونی اول ب چند جا توجه میکنم اونا ک تمیز نبود دیگه ب دلم نمیشینه

هفته قبل رفتیم رستوران میزش لکه بود هی ور و ور گفتم و گفتم برا هممون زهرمار کردم 

شوهرم خیلی وقته میگه بیا بریم پیش مشاوره قبول نمی‌کردم اما امروز می‌خوام قبول کنم ، اعتراف کنم ک من اینطوریم😔

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما مشاوره برو

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 

برو پیش روانشناس عزیزم همه اینا راه حل داره درست میشه چیزی نیست😘

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....
تا دخترتم بدبخت نکردی برو پیش مشاور اگر میخوای شماره یه روانشناس تلفنی بهت بدم

ممنون گلم همسرم ی ماه قبل وقت گرفته بود برا پس فردا از ی ماه قبل دعوا دارم میخواستم نرم اما امروز تصمیم گرفتم ک باید برم 

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

حتما برو پیش روانشناس 

می‌دونی میکروب برای بدن لازمه الان باعث شدی بدن دخترت کلی ضعیف بشه بچه نیاز داره خاک بازی کنه باید باکتریهای خوب برن تو بدنش 

و اینکه تا جایی که می‌دونم وسواس حرامه 

ممنون گلم همسرم ی ماه قبل وقت گرفته بود برا پس فردا از ی ماه قبل دعوا دارم میخواستم نرم اما امروز تص ...

صددرصد برو... وسواس نصفش یادگیریه ک دخترتم یاد گرفته الان

اونم باید ببری تا عمیق نشده براش

2706