2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 
من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

میشناسم، یه پیرزن فلج که با کمک همسایه ها زندگی میکنه و اگر یه شب کمک نداشته باشه گرسنه میخوابه

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2738

آره من😂

کلا سی هزار تومن پول دارم بیکارم هستم 

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

بله سراغ دارم و اگر خدا قبول کنه در حد توانم دارم بهشون کمک میکنم

قطعا شما نه به من و نه به هیچکس تو مجازی نباید اعتماد کنی 

بگردی میتونی نیازمند واقعی پیدا کنی که حضوری ببینی و کمکش کنی

اتفاقي برو پايين شهر خودتون  اتفاقي حساب هاي دفتري قرضي رو تسويه كن...

تاپيك هاي عكس منو تگ كنين 😁😋 تاپيكهاي داستان و تاپيك مفيدي هم ديدين منم رفيق خودتون بدونين تگم كنين 😻❤️موچ به كله هاتون😽

من یه خانومی میشناسم دوتا بچه کوچیک‌داره شوهرش بشدت مریضه تو خونه گلی زندگی میکنن خودش خونه مردم کار میکنه ولی شماره ازش ندارم یعنی خودم چون شوهرش معتاده میترسم پول بدم شوهره بگیره براهمین خوراکی و لباس میگیرم میدم از خانومه نه شماره کارت دارم نه تلفن متاسفانه

2706