2737
2739

مگه بازیگرم هست تو نینیسایت

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

من شهاب حسینیم بفرمایید

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالا من که بازیگر نیستم ادری هپبورن رو نباید بشناسم؟ 😁 فیلم صبحانه در تیفانی بانوی زیبای من م ...

یسسسسسس

قشنگ نشون دادی چقدر هپبورن لاوریییی 

بابا دستخوش 

جدی جدی خیلی ذوق کردم که هنوزم کسایی پیدا میشن که محصولات سینمای قدیمی فرانسه رو نگاه میکنن :))))

2740
یسسسسسس قشنگ نشون دادی چقدر هپبورن لاوریییی  بابا دستخوش  جدی جدی خیلی ذوق کردم که ه ...

من فیلمای ادری هپبورن رو خیلی دوس دارم

سینمای کلاسیک خیلی فیلمای خوبی داره😍😍

اها تازه سابرینا رو هم دیدم با همفری بوگارت بازی میکرد😍😍

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
منم عاشق سینمای کلاسیکم  بازی های مرلین مونرو هم دیدنیه :)

اقایان موطلایی ها را ترجیح میدهند

نیاگارا

خارش هفت ساله

بعضیا داغشو دوس دارن

چگونه میتوان یا یک میلیونر ازدواج کرد

رودخانه بی بازگشت

شاهزاده و شوگرل

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
میتونم بپرسم چند سالته که انقدر عاشق سینمای کلاسیک فرانسه شدی ؟

بیشتر از بازیگرای معروف ترشون میبینم مثل همین آدری

من 24 سالمه

البته اینا برای هالیوود هستن آمریکا

نه فرانسه

ادرس هپبورن مگه برای فرانسه بوده؟ 

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
2706