2737
2734

با خواهرشوهرم یک ساله قهریم رابطه نداریم اما با شوهرم خوبه یک ماه دیگه زایمانمه میاد خونمون چه عکس العملی داشته باشم؟بی محلی و بدی از طرف اون بوده شوهرشم محلم نمیزاشت،اصلا از دلم نمیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
گذشت از بزرگانه وقتی اومد سمتت خیلی عادی برخورد کن دفعات اول خیلی صمیمی نشو ولی بی محبی هم و بی توج ...

رو بدم که هر روز میخواد بیاد همسرمم سواستفاده کنه بگه تموم شد خواهرم خوبه

همینو بگو خستم کرده داره از چشمم میافته

من مشکلم اینه که گلگی نمی کنم هرکی اذیت یا نارحتم کنه هیچی نمی گم یه هو منفجر میشم 

همسرم میگه از این چیز کوچیک ناراحت شدی 

دو هفته دعوا داشتیم سر اینکه مامانش اینا امده بودن خانه ما قیافه گرفته بودن نشیته بودن میخوردن من هی میاوردم میبردم 

برای شام نه سفر پهن کردن نه جنع کردن ظرف هم که نشستن به شوهرم اس دادم رستوران تعطیله پاشو نشستی هی داری تعریف چرت و پرت میکنی من شدم اشپز پختم شدم گارسون اوردم شدم ظرف شور خالت بکش

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
من مشکلم اینه که گلگی نمی کنم هرکی اذیت یا نارحتم کنه هیچی نمی گم یه هو منفجر میشم  همسرم میگه ...

این که خونوادشو میبینه از خودبیخود میشه همش میوه واسشون پوست میکنه،فقط دهنشون نمیزاره

2706