2737
2734
عنوان

مگه حرف بدی زدم

29 بازدید | 23 پست
همون برادر شوهرم بود که گفتم گفته من زن بگیر نیستم همون امروز منو خواهر خودشو برد رستوران بعد هی از یکی از اشناهای ما سوال میپرسید مثلا کارش کجاست اخلاقش چطوره بهش گفتم میخوای امار بگیری ناقلا یدفعه بهش برخورد گفت من درس و کار دارم بیکار نیستم امار کسی بگیرم مگه دیونم بیام امار ابن دختره بگیرم..در صورتی که الان 1هفتس داره از من درباره اشنامون سوال میپرسه..کلا از حرفم ناراحت شد دعوام کرد شامم زهر مارم شد
واه واه.تو هم امار نده تا بمونه تو خماری
آدما با بعضى حرفا ، با بعضى رفتارا سردت میکنن! بى حست میکنن ، دهنتو میبندن... بعد میگن نیستى! ساکتى! سرد شدى! حرف نمیزنى! مثل قبل نیستی.. ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
به غرورش بر میخوره زن بگیره.خب نگیره
آدما با بعضى حرفا ، با بعضى رفتارا سردت میکنن! بى حست میکنن ، دهنتو میبندن... بعد میگن نیستى! ساکتى! سرد شدى! حرف نمیزنى! مثل قبل نیستی.. ...
از برادر شوهر برادر در نمیاد.ثابت شده بهم
برادرشوهربرادرنمیشه.همین احساس نزدیکیم بزارجاری داربشی بهت میگم.این هنوززن نگرفته اینقدروقیحانه برخوردمیکنه فردابه طرفداری اززنش وبه خاطررابطه نزدیک همچین روش بازبشه توروت که پشیمون بشی حتی فکرکردی جای برادرته
2706