2733
2734
عنوان

فکر میکردم خوشبخت ترینم...

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 42 پست
خیلی ها توحسرت بچن بعد دوقلو آوردی و ناشکری میکنی .. تو دیگه کی هستی .. لوس

این چه حرفیه به یه تازه زایمان کرده می‌زنین حالا چون بقیه بچه دار نمیشن ایشون هر دردی رو باید تحمل کنه 

توروخدا یکم مراقب حرفاتون باشین 

درد هر کسی برای خودش بزرگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم ولی دست خودم نیس 

ار میدونم

کمربند ببندید شکمو جمع میکنه

رژیم بگیرید ب خودتون برسید

ب همسرتونم رسیدگی کنید اونم بندع خدا هم ک گناهی نکرده

اعتماد بنفستونو نبازید اصلا

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
خیلی ها توحسرت بچن بعد دوقلو آوردی و ناشکری میکنی .. تو دیگه کی هستی .. لوس

تا یکی درد دل می‌کنه بهش نگید لوسه و نا شکره خب همه دوست دارن برای خودشون وقت داشته باشند چرا این حقوق ازش می گیریم و میگیم ناشکری نکن بشین و فقط به بچه هات برس و اینخانم متشکر نیست خسته هست نیاز به مرهم و کمک و همدم داره 

حالتون ک طبیعیه ،خیانتم در حد فکر و خیال هست دیگه؟

ببین میرم سمتش سریع گوشی رو خاموش میکنه، و یه سری کارهای مشکوک ولی مطمئن نیستم و خب الان خیلی حساسم... 

رابطه و معاشقه هم اصلا نداریم همین بیشتر مشکوکم میکنه

اینا بخاطر حامله بودن وسواس فکری گرفتی، و تغییر هورمون هات بنظرم الکی چیزی که قرار نیست اتفاق بیفته ...

من فک کردم هنوز حامله ای😅

بهرحال امیدوارم موفق شی، زندگی همیشه گل و بلبل نیس یه جاهایی سختی خودشو داره 

اون جاها از زندگی باعث میشن ساخته شیم

2740
هردردی؟؟؟ خودش خواسته بچه دار شده .. جو نده بابا

مودب باش . خودش خواسته ولی افسردگی بعدش تو خانما مختلفه یکی داره یکی کمتر یکی بیشتر دلیل نمیشه که تحمل کنه دم نزنه 

درک داشته باشین یکم 

ببین میرم سمتش سریع گوشی رو خاموش میکنه، و یه سری کارهای مشکوک ولی مطمئن نیستم و خب الان خیلی حساسم. ...

اگه میتونی یکی دوساعت بچه ها رو بسپار به اقوام خلوت کنید.فکر و خیال الکی نکن

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
2706