2737
2734
عنوان

فکر میکردم خوشبخت ترینم...

332 بازدید | 42 پست

پنجاه روزه زایمان کردم حالم خیلی بده. 

دوقلو باردار بودم و خیلی چاق شدم، شکمم خیلی بزرگ مونده. 

هرکی میبینه چاقی و بدهیکل شدنمو به روم میاره. 

رسیدگی به بچه ها رسمو کشیده، دیگه تحملشو ندارم... 

از خودم بدم اومده 

از هیکلم از اخلاقم از شانس و زندگیم... 

فکر میکنم بدبخت ترینم. 

از شوهرمم فاصله گرفتم خیلی هم عاطفی و هم جنسی، فکر خیاانتش دیوونم میکنه. 

حالم خیلی بده 😭

اشتباه بدیه

زایمان کردید خب طبیعیه

بچه داری همینه دیگ عزیز من

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالتون ک طبیعیه ،خیانتم در حد فکر و خیال هست دیگه؟

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ

تازه زایمان کردی تا سال بعد بر میگردی به وزن قبل نگرانی نداره 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2740

کاش فرهنگ اینکه طبیعیه مادر بعداز زایمان اضافه وزن پیدا میکنه جا بیفته .

ناراحت نکن خودتو عزیزم . از این روزها که تازه مامان شدی لذت ببر . بچه هاتو نگاه کن و عشق کن . بزرگتر که شدن برای لاغری اقدام کن .

عزیزم دچار افسردگی بعد از بارداری شدی 

با یه مشاور صحبت کن راهنماییت می‌کنه 

اگر امکانش رو داری برای نگه داری از بچه ها ،کمک بگیر 

یه روز در هفته اندازه دو سه ساعت با همسرت خلوت کن باهاش صحبت کن خواسته هاتو بگو . این حالت برای همه پیش میاد فقط تو نیستی و تقصیری هم نداری کمک بگیر 

طبیعیه شکمت هنوز بزرگ باشه ولی هیچ کس حق ندارد یاداوریش کنه تو الان به کمک نیاز داری از شوهرت بخواه کمک کنه دوتا بچه سخته ولی برای خودت وقت بزار ویتامین بخور سرحال بمونی یه مدت صبر کن بزرگ که شدن راحت میشی همش میگردی

اینا بخاطر حامله بودن وسواس فکری گرفتی، و تغییر هورمون هات

بنظرم الکی چیزی که قرار نیست اتفاق بیفته تصورش نکن بخودت انرژی منفی نده، آخه چرا شوهرت خیانت کنه؟

مگه چی کم داری؟! که ایقد داری اعتماد بنفستو پایین میگیری؟!

و همه مردم عالم و جهان هستی میدونن آدم حامله شکمش بزرگ میشه، یه سری از جاهای بدنش چاق میشه و ورم میکنه!!

ولی ارزششو داره چون قرار مادر دوتا فرشته شی 

به مادر بودنت فکر کن به بچه هات😍

سعی کن مادر قویی باشی تا بچه هاتم مث خودت قوی بار بیان عزیزم

2706