2733
2739
عنوان

بدنتان بعد زایمان چجوره؟

297 بازدید | 50 پست

واقعه موندم تو سن ۲۲ سالکی این همه اضافه وزن و ترک های شکم و سینه های شل و ول رو کجای دلم بزارم 

هر دفعه لختم و شوهرم میاد فرار میکنم 

اونم‌میگ بنظر من قشنگی 🙂بنده خدا چی بگه خب !

فک کردم یروز میتونم سینه هامو لیفت کنم دیدم خیلی هزینش بالاس .حالا دقیق نمیدونم چقده !

واقعه موندم بعد زایمان چیکار کنم دیگ هیچ جذابیتی از لحاظ بدنی ندارم هیچی !!بدنمم ب شدت تیره شده !

قبلا کمرم خیلی باریک بود و بدون ترک یادش بخیر ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

,من که به معنای واقعی پوکیدم بعد بارداری دوقلویی 

برا سلامتی دو قلو های افسانه ایم انرژی مثبت بفرستید بمونن برام🤩بعد ۶بار آی یو آی ۳ بار پانکچر و ۵ بار انتقال خدا این فندوقارو بهم داده قوربون خدا برم یه جا جبران کرده قبلیارو،🥰🤣
2742

من نه ترک دارم نه بدنم تغییر کرد کلا ژنمون اینجوریه  حالا شما لیفت نمیتونی بکنی حتما باشگاه برو خیلی تاثیر داره

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

یه چیز بگم؟ تا یه سال بعد زایمان هم پف داری هم اضافه وزن خودتو ناراحت نکن 

همه همین هستند

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2740
چند وقته فارغ شدی؟  باشگاه برو

هنوز نشدم .

قطعا با ی بچه باشگاه سخته !ولی ورزش میکنم 

ولی بدنم دیگ مث قبل نیس شاید با لباس خوب دیده شه ولی از زیر ی پوست ترک خورده و شل و وله!

من بعد زایمان برکشتم به همون قبل زایمان فقط ترک پوستی داشتم که اونم کرم خریدم(رژو درم)خوب شدم

وآقا خوب کرد ؟؟ من قصد لیزر دارم ولی نمیدونم چقده قیمتش !

من شکمم خیلی ترک های درشت و زیادی خورده جواب میده؟

خب شروع کن خودتو از نو بساز برو باشگاه اضافه وزنتو از بین ببر کمرتو مثل قبل باریک کن ورزش سینه انجام بده سینه هات سفت شده ورزش شکم انجام بده شکمت جمع شه برا چروک های روی شکم هم به نظرم پیش یه دکتر پوست برو بهت پمادی چیزی بده 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

عزیزم تا یه مدت بعد زایمان این حس طبیعیه به این خس پر و بال نباید داد ممکن افسردیگ بعد زابمان ایجاد کنه مهم همسرتونه که شما رو میپسنده،من بعد زایمان ترک نداشتم خداروشکر یه کم شکمم مونده البته خب قبل بارداری هم کلا من از لونایی بودم که با وجود لاغری شکم و پهلو داشتم ولی خب زایمان یه ذره بیشترش کرد البته که افتادیگ سیته هم گرفتم یه مدت برام خیلی سخت بود ولی بعد به خودم مسلط شدم و با خودم گفتم من به جاش یه هدیه قشنگ دارم اونم با سوتین پوشیده میشه دیگه شکمم هم به امید خدا باشگاه ثبت نام کردم درس میشه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2706