2733
2764
عنوان

جوش صورت

105 بازدید | 11 پست

خانوما من  اصلا جوش نمیزدم صورتم بشدت صاف بود ولی شاید الان یکی دوساله جوش میزنم و جاش میمونه توراخدا بگین چیکارکنم

میگه;اشک از لبخند با ارزشتره میدونی چراچون ادما لبخندو میتونن به همه هدیه بدن ولی اشک رو بخاطر کسی میریزی که عاشقشی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر رفتی؟ی دوستام رفت دکتر بش گفت ازاسترسه بش قرص ارام بخش داد خوب شد

دکتر نه.ولی استرس زیاد دارم

میگه;اشک از لبخند با ارزشتره میدونی چراچون ادما لبخندو میتونن به همه هدیه بدن ولی اشک رو بخاطر کسی میریزی که عاشقشی..
زایمان نداشتی؟ پریودی‌هات مرتبه

مجردم. بله پریودیام بشدت منظمه ولی این ماه مجبور شدم قرص ال دی بخورم  ولی جوش و جای جوشم از قبل بوده

دلیلش میتونه اون باشه اگرتونستی ی دکتر برو

قبلا هم استرسم زیاد بود ولی جوش نداشتم

قبلا هم استرسم زیاد بود ولی جوش نداشتم

ازکبد یا مثلاسن وسال هم میتونه  باشه توی سنی ادم جوش میزنه منم ی چندسالی میزدم بعددیگه نزد.

من هروقت تخمه وکاکائو میخورمم میزنه اگه خیلی بدباشه سیب زمینی رنده میکنم میذارم خوب میشه

سلام عزیزم میشه سوال منو جواب بدین🥺 من کی ازدواج میکنم؟ احتمال ازدواج با اون کسی که داخل ذهنم هست و ...

دوزمان دیگه میخاد خاستگاری ولی نه