2737
2739

بعد به نظرتون پنج درصد خوبه یا ازاد شرکت کنیم 

اگع پنج رو قبول نشیم میریم تو رفاقت ازاد؟

کاربری دست دونفر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

100%

پنج درصدو شرکت کن تعداد رقیبات یک پنجم ازاده

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2738
جدی؟ نمیشه رسوند؟  اگه فقط تست زد چی

ببین تست برا موقعی خوب بود که منابع همون منابع قبلی بود مثل ادبیات و دینی دبیرستان و زبان و اینا...الان منابع کاملا عوض شده تست به تنهایی بدرد نمیخوره باید حتماااا خونده باشی

عه  بعد ممکن اگه قبول نشدیم بریم تو رقابت ازادیا اخه ازاد بیشتر میخوان تا پنج درصدی

ازاد بیشتر میخوان ولی درنظر بگیر ک رقباش چقد زیادتره مطمئن باش اگ تو پنج درصد قبول نشی تو ازاد ک اصلا نمیشدی

فقط میتونی تو ی کد رشته شرکت کنی

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

مثلا اگ 100 تا معلم ازاد بخواد 10 تا پنج درصد 

شرکت کننده ازاد 10 هزار نفره و پنج درصد شاید 200نفر

ازاد بیشتر میخوان ولی درنظر بگیر ک رقباش چقد زیادتره مطمئن باش اگ تو پنج درصد قبول نشی تو ازاد ک اصل ...

خو شایذ یکی تو پنج درصدی بهتر از ازادیا زده باشه و رقابت سخت باشه

کاربری دست دونفر
2706