2737
2739
عنوان

دوستان اموزگاری اگه از الان بخونیم قبول میشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جدی پس همون پنج درصدی میزنم 

اره من بار قبل ک ازمون دادم توی ازاد نه نفر رفتیم مصاحبه (سه نفر میخواستن) تو سهمیه دونفر اومدن مصاحبه(ی نفر میخواستن) 

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
اره من بار قبل ک ازمون دادم توی ازاد نه نفر رفتیم مصاحبه (سه نفر میخواستن) تو سهمیه دونفر اومدن مصاح ...

بعد نفر اول قبول میشه یا ممکن تو مصاحبه عوض شع یا با پارتیه چجوریاس 

کاربری دست دونفر
قبول شدین عزیزدلم؟

نه گلم رد شدم 

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2740
بعد نفر اول قبول میشه یا ممکن تو مصاحبه عوض شع یا با پارتیه چجوریاس 

تو اصلا ب اینا فک نکن انرژی منفیه صد خودتو بزار بقیشو بسپر ب خدا ان شاء الله که موفق باشی 

تو اصلا ب اینا فک نکن انرژی منفیه صد خودتو بزار بقیشو بسپر ب خدا ان شاء الله که موفق باشی 

میگم در کل چیا مهم تو مصاحبه چیارو چک میکنن ینی دقیقا از چیا تحقیق میکنن بسیجی اینا هم مهم ؟ 

کاربری دست دونفر

.من آزمون کتبی دادم تو سهمیه ۵درصد قبول نشدم و اومدم با آزاد رقابت دادم و قبول شدم.

میکم این پیامو اینجا دیدم نظرتون چیه

کاربری دست دونفر