2733
2734
عنوان

بنظرتون به شوهرم چی بگم که هی نگه مادرم خسته میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 73 پست
شما چکار میکنی؟؟؟ میشینی اون کار میکنه؟ والا بخدا عروسای جدید رو دادن. هفته ای ی بار میری پس خودتم ب ...

من گفتم کمک نمیکنم ؟؟  خودشون گفتن هفته ای یک بار بیایید پدرشوهرم میگرن حاد داره، عوضش اونا بعضی وقتا هفته ای دوبار میان خونه ما ،تازه از ناهار میان تا شام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شب نشینی برید لازم نیست هر هفته شام و ناهاری برید. 

اگر بچه ات کوچیک نبود میگفتم گاهی خودت یه چیزی بپز ببر دور هم بخورید. 

توان آدم ها متفاوته شاید یه کاری برای شما راحت باشه برای فرد دیگه ای سخت. خاله من وقتی مهمون داره فشارش میزنه بالا بیمارستانی میشه. حالا غذا چیه؟ ابگوشت، کی پخته؟ مامان من، مهمون ها کی هستن؟ بچه های خودش و خواهرش. 

2731
کلا مادرشوهرا همینن  ما دو ماه یکبار میریم خونشون انقدر اخ پام اخ کمرم میکنه که عذاب وجدان میگ ...

دقیقا مادرشوهر من خیلی اخ و اوخ میکنه ولی  مامانم طفلی اصلا 

یروز پسدم میگفت  مامان جون اصلا پاهاش درد نمیکنه گفتم چرا عزیزم درد میکنه گفت چرا مثل اون یکی مامانجونم نمیگه اخ پاهام😑

خودت بپز ببر

یا برا شام و ناهار نرو 

هفته ای یه بارم زیاده چه خبره

وقتی میان خونتون از قبل غذاتو اماده کن شاید یادبگیره مهمون داریو

ای درد بی درمان مرا درمان ابالفضل💚 آخرش یه روز حاجتمو میدی تو باب الحوائجی (همون طور که یه روز نجاتم دادی🖤😊)
من گفتم کمک نمیکنم ؟؟  خودشون گفتن هفته ای یک بار بیایید پدرشوهرم میگرن حاد داره، عوضش اونا بعض ...

اگه کمک میکنی خب چرا میگه خسته ام؟؟؟ تو ابتدای تاپیکت اصلا حرفی از کمک نزدی ولی در کل مقایسه نکن خانوم. مادر من اینجوره اون اونجور... بنظرم اونایی که خونه هم هفته ای ی بار یا بیشتر میرن دیگه مهمون نیستن و همپای صاحبخونه باید کمک بدن

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

چه مادرشوهری هم داری یه دور توتاپیکات زدم با اون خاطرات شیردهیش!!!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
کلا مادرشوهرا همینن  ما دو ماه یکبار میریم خونشون انقدر اخ پام اخ کمرم میکنه که عذاب وجدان میگ ...

بنده خدا حتما درد داره خوب 

اکثرا تو سن وسال  پدر ومادرا،این دردای جسمانی رو دارن

خدايا بچه هام و خانواده ام هميشه سلامت باشند.الهي آمين🌺🌺🌺🌺
ما ماهی یه بار شاید بریم از وقتی هم میریم دیگه پذیرایی و شستن و جمع کردن با خودمونه ولی مادرشوهرم قب ...

من دوساله عروسی کردم،تازه دوماهه که هفته ای یکبار میریم ، قبلش همش اونا میومدن نیمزاشتن ما بریم 

2706