2733
2739

بچه ها ماهفته ای یکبار میریم خونه مادرشوهرم شام ، از وقتی میریم مادرشوهرم همش آشپزخونه ست و هی تند تند داره کار میکنه وسطاش هم هی میگه قرصامو نخوردم سرم دردگرفته و از اینجور حرفا 😁 همسرم میگه بنده خدا مامانم همش آشپزخونه ست اصن نمیبینه ما رو 😒خب دوساعت قبل غذاشو بزاره بیاد بشینه پیش ما و نوه ش، مادر من از بعدازظهر شامشو میزاره ما که رفتیم فقط پیش بچه مون میشینه چون ۷ ماهشه و خیلی شیرین شده. 

مادرشوهرم فقط میخواد نشون بده آشپزی کردن خیلی سخته براش ،درصورتیکه آخرش ماکارونی با دوغ میاره ها ولی همونم گنده میکنه، مادر من برامون همیشه دسر هم آماده میکنه تازه همیشه هم برنج خورشت با مخلفات میاره ولی هیچوقت بزرگش نمیکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چکار میکنی؟؟؟ میشینی اون کار میکنه؟ والا بخدا عروسای جدید رو دادن. هفته ای ی بار میری پس خودتم برو بپز و بشور. 

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2731
2740

اوووه برای یه ماکارونی دوساعت اونجا میچرخه؟چطور ممکنه یه خانم تواین سن اینقدر کند باشه؟اطلا میخواد مجبور بشی غدا بپزی ببری به نظر من یه قابلمه دمپخت بپز ببر ارزششو نداره به شوهرتم حرفی نزن هیچوقت مادرشوهر مادر نمیشه همین خانم دختراش بیان ببین چه فرفره ای میشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
هیچی متنت دوباره بخون خودت میفهمی

یکی با تفکر شاید شبیه ایشون داریم میاد میشینه خونه مادرم دست به سیاه و سفید نمیزنه دقیقا هر هفته هم میاد ولی خودش سالی ی بارم مادرمو دعوت نمیکنه همیشه هم متوقعه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.