2737
2734
عنوان

بنظرتون به شوهرم چی بگم که هی نگه مادرم خسته میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 73 پست
چیکبار کنم بنظرت؟ ببین حتی میوه هم نچیده ما که میریم جلوی ما از یخچال برمی‌داره میندازه توی ظرف

خب کارای سبک رو برو تو آشپزخونه کمکش بده.مثلا داره میوه از یخچال میاره سریع برو از دستش بگیر بشور بیار پوست بگیر با بچتو شوهرت بخورین.بذار فقط در گیر شام باشه.یا مثلاً میخواد آبجوش بذاره چای درست کنه.تو پاشو سریع تر بذار.سالاد میخواد بیاره تو درست کن.کم کم شوهرت متوجه مهربونی تو میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂 تو چرا این قدر عصبانی هستی؟

عه؟ یادم رفته ایموجی متناسب با روحیه ام بزارم نه عصبانی نیستم منتهی کلا خیلی زور داره که بصورت پیش فرض توی مهمونیای قوم شوهر همه مردا بشینن پا رو پا بندازن در مورد سیاست داخلی آمریکا و نیجریه نظر بدن خانما به اسم «مگه چی کم میشه ازت؟» دائم سرپا باشن فکرم کنن خوش گذشته بهشون! 😂🧡

البته یکی دو سال اول من کمک میکردم بعد دیدم خب من که حتی دوست ندارم خونه اینا بیام این شوهرمه که دوست داره بیاییم خونواده خودشن کاسه داغتر از آشم من؟؟؟؟؟

🚫☠️لطفا درخواست دوستی ندید👻🚫
2731
اصلا شامم درست نمیکنه نون و پنیر داره آماده میکنه بیاره بخورین حداقل برو کمکش کن با کمک کردن کسی دور ...

خودش خواسته هفته ای یه بار برم ،بعد دوسال تازه راهمون میده

خودش هفته ای دوبار از ناهار تا شام خونه منه با اینکه بچه کوچیک دارم ، ولله جان بچه م کمک میکنم، چرا فکر می‌کنید مثل گاو میشینم تا بیاره مث نوکرا ازم پذیرایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

والا نمیدونم این مادر شوهرا چرا اینطورین؟ خداروشکر مادرشوهر من شهرستانه من سالی دو یا سه بار میرم خونه اش اون هم یک یا دوشب. دست به سیاه و سفید هم نمیزنم در حد چیدن میز فقط. اوایل سعی میکردم برم کمکش کنم از بس که آه و ناله میکرد وای پام وای پام. اما وقتی دیدم موقع ددر که میشه پا درد یادش میره و دیگه شهری نمونده که نره برای گشت و گذار منم فهمیدم آی پام آی پام لوس بازیشه دیگه اهمیت ندادم بهش

شوهره بنده خداحساب میبره ازت جرات نمیکنه بگه بروکمک مامانم بدبخت اینجوری میگه 😅

ولله جان بچه م کمک میکنم بهش، اصلا لازم نیست شوهرم بگه

بعدشم شوهر من توی خونه ما دست به سیاه سفید نمیزنه حتی یه دونه بشقاب خودش رو هم برنمیداره چون مامانم نمیزاره ولی منکه میرم خونه مادرش ظرفها و چیدن سفره همیشه با منه بازم مادرشوهرم غر میزنه که خسته شدم

دوست خوبم به نظرم به جای این که راهکار بدی و توصیه کنی غذاش رو زودتر یا مفصل تر بذاره برو بهشون کمک ...

کمک میکنم ولی پخت غذاش با هودشه مثلا یه برنج رو حدود ۴۰ دقیقه داشت آبکش میکرد😒😒انقدر سبدها رو می‌کوبید بهم که مثلا بگه اون داره کار اصلی رو میکنه ،منم داشتم سالاد میزاشتم. چیدن سفره و شستن ظرفها همیشه بامنه

2738
جالبه زحمتای مادر رو‌نمیبینه ناراحتم هست 

دوست عزیز واقعا نمیفهمی یا خودت رو زدی به نفهمی؟؟؟

بخون حوابهای منو ، کی گفتم کمکش نمیکنم ؟؟؟ 

وقتی کسی یه برنج آبکش کردن ساده رو ۴۰ دقیقه طول میده باید چیکار کرد ؟؟ کوچکترین کار رو میخواد بزرگ نشون بده بعد سالادی که من درست کردم حتی کاهو و هویج و خیارش رو هم خودم شستم میگه ۵ دیقه ای درست میکردم تو طول میدی ، با این آدم باید چه رفتاری کرد؟؟

هفته ای ۴ وعده غذایی کامل خونه منه که بچه ۷ ماهه دارم تازه میشینه و مراقبت ازش خیییلی سخته، پدرم درمیاد ولی بروی خودم نمیارم 

یکی با تفکر شاید شبیه ایشون داریم میاد میشینه خونه مادرم دست به سیاه و سفید نمیزنه دقیقا هر هفته هم ...

عزیزم جوابهای منو بخون ،مادرشوهر پدرشوهرم هفته ای دوبار میان خونه مون ، از ناهار تا شام پذیرایی مفصل میکنم ازشون با اینکه بچه م ۷ ماهشه و تازه یادگرفته بشینه ، خدامیدونه با چه سختی غذا درست میکنم پلی یکبار به روی خودم نمیارم

هفته ای ۴ وعده غذایی کانل خونه من هستن اصلا هم نمیزارم دست به چیزی بزنن 

مث عروس شما نیستم که سالی یه بار هم دعوت نکنم

شما چکار میکنی؟؟؟ میشینی اون کار میکنه؟ والا بخدا عروسای جدید رو دادن. هفته ای ی بار میری پس خودتم ب ...

هفته ای دوبار با پدرشوهرم ازناهار میان تا اخرشب، با اینکه بچه کوچیک دارم و خدامیدونه چقدر سخته ، بعدازظهر میرن میخوابن غروب پامیشن باید چایی شون حاضر باشه لااقل بچه رو هم نگه نمی‌دارند که من توی آشپزخونه به کارای شامم برسم . 

هفته ای ۴ بار غذای مفصل درست کردن واسه کسیکه بچه کوچیک داره خیلی سخته ولی مادرشوهرم سرپاست هرسال پیاده روی اربعین میره ، بمنکه میرسه پاهاش درد میکنه 

ولله جان بچه م کمک میکنم بهش، اصلا لازم نیست شوهرم بگه بعدشم شوهر من توی خونه ما دست به سیاه سفید ن ...

بعضی هاهمین جورین یعنی بیاکمک یانمیدونم سختم هست تاپیک قبل شماروخوندم نری دیگه همیشه میادپس رفتی به یک سری کارهاتوجه نکن یکم محل ندی خودش دیگه خسته میشه

خودش خواسته هفته ای یه بار برم ،بعد دوسال تازه راهمون میده خودش هفته ای دوبار از ناهار تا شام خونه ...

دور از جونت عزیزم بلانسبت نه عزیزم من خودم یه جاری دارم ببینه طرف تو حال مرگم افتاده کف آشپزخونه اونموقه شاید بیاد کمک یلحظه فکر کردم شما مث جاریم هستی که کار نمیکنی ناراحت نشو از حرفم گلم