2733
2734

سندی که ۳ میلیارد ارزش داره 

۵۰۰ میلیونش قبلاً برا یکی گذاشته شده و هنوز در گرو هستش. 

حالا میشه برا یه فرد دیگه ۵۰۰ میلیون گرو گذاشت؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
حالا حرف کیو باور کنیم 

عزیز من میشه .شما ۵۰۰ میلیون گرو گذاشتی برای یه نفر .حالا اگه اون طرف تعهدش رو انجام نده ( نمیدونم دقیقا منظورتون از گرو گذاشتن چیه و به دلیل حقوقی بوده یا کیفری )  دادگستری میاد ملکت رو میفروشه ۵۰۰ میلیون خودش رو برمی‌داره و ۲۵۰۰ رو ب خودت برمیگردونه . 

الانم در واقع ۲۵۰۰ شما آزاده کسی با اون مبلغ کاری نداره . حالا شما میخوای گرو بذار میخوای بفروش هرکاری میکنی مال خودته . ب حرفای بقیه هم ک اطلاعات حقوقی ندارن گوش نده 

عزیز من میشه .شما ۵۰۰ میلیون گرو گذاشتی برای یه نفر .حالا اگه اون طرف تعهدش رو انجام نده ( نمیدونم د ...

عزیزم من الان پرسیدم 

مثل اینکه اون ۵۰۰ میلیون که گذاشتن برایه یه زندانی دیگست و هنوز حکمش نیومده انگار 

حالا میشه با بقیش کاری کرد یا نه

عزیزم من الان پرسیدم  مثل اینکه اون ۵۰۰ میلیون که گذاشتن برایه یه زندانی دیگست و هنوز حکمش نیو ...

مهم نیست حکمش اومده یا نه . اصلا هرچی‌.فکر کن اصلا یه خونه داری ک ۲۵۰۰ می ارزه . اون ۵۰۰ رو بذار کنار .با بقیش هرکاری میتونی بکنی 

2706