2733
2734

سلام بچه ها شبتون بخیر

قضیه از این قراره ک یه پسر طلافروش ازم خاستگاری کرده، ولی من جواب درستی بهش ندادم و شوک شدم ی لحطه😂حتی سنشم نمیدونم و ازش نپرسیدم

بنظرتون جیکار کنم؟؟؟ مشکلم اینه که احساس میکنم سنش خیلی بیشتر از منه شاید 12 سال اینا شایدم بیشتر

واقعا موندم چیکار کنم

نظر شما چیه؟؟ لطفا خواهرانه راهنماییم کنید 21 سالمه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عروس عمه شوهرم با 20 سال اختلاف سنی زن طلافروش شد دختره 16 سالشه بالاخره به طلا فروش ن نمیگه کسی

واییی این دیگ خیلییی اختلاف سنیش زیاد بود

خودم از ی طرف میگم موقعیت خوبیه از نظر مالی و تیپو قیافشم خوب بود 

ولی بحثم روی سنشه 

اخه اختلاف زیادم واقعا دردسر میشه ی جاهایی

مرسی😂😂ولی من جوابی ندادم بهش سریع بحثو سعی کردم عوض کنم  واقعا موندن اگر سنش ازم خیلی بزرگتر ...

سن واقعا زیاد مهم نیست الان دیگه با دنیای دیجیتال همه اندازه هم اطلاعات عمومی دارن 

سراسر زندگی من معجزه بود 
سن واقعا زیاد مهم نیست الان دیگه با دنیای دیجیتال همه اندازه هم اطلاعات عمومی دارن 

نمیدونم واقعا خیلی ذهتم درگیر شده 

از طرفی میگم سنم کمه وسوسه نشم ی تصمیم اشتباه بگیرم

از ی طرفم میگم موقعیت خوبیه از دستش ندم

واییی این دیگ خیلییی اختلاف سنیش زیاد بود خودم از ی طرف میگم موقعیت خوبیه از نظر مالی و تیپو قیافشم ...

بستگی داره چطوری باشه طرف

اقوام شوهر من خاندانن طلافروشن شغل موروثیشونه

پسرعمه دیگشم ازدواج دومش با اختلاف سنی 16سال بود

همشون اختلاف سنی زیادی ندارن ولی بعضیاشون دارن بخصوص ازدواج دوما

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
بستگی داره چطوری باشه طرف اقوام شوهر من خاندانن طلافروشن شغل موروثیشونه پسرعمه دیگشم ازدواج دومش ب ...

الان اونیکی پسرعمش خیلی کودک درون فعالی داره و با زنش رابطش خوبه ولی بقیشون ن

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک