2733
2739
طرح بتن چطوریه؟

طوسیه روش رگه داره بزن تو گوگل میاره روشن و تیره داره

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کجایی من کابینت زدم هایگلاس اونم پله ای که گرونتره  با سی و دو تومن هفت متر هم هست

جنس کابینت هات چیه؟منظورم یونیت ها

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2731
آشپزخونم ۱۵ متره من شیرازم به نظرت گرون گفته با صحفه روش و بین کابینتی؟

پرسیدی متری چند؟بین کابینت ماربل شید میزنی؟

آشپزخونم ۱۵ متره من شیرازم به نظرت گرون گفته با صحفه روش و بین کابینتی؟

نمیدونم چند متر کابینت میخوره اخه 

من بین کابینتی نداشتم خودم رفتم سرامیک خریدم کارگر اومد نصب کرد 

جان جهان دوش کجا بوده ای * نی غلطم در دل ما بوده ای     منظورم از جان جهانم همون خداونده 
من سفید براق انتخاب کردم با بین کابینتی مشکی جنس انزو پولیشی بنظرم از همش قشنگ تره این طوری

این عکس نتی یا خونه خودت

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
2740
نه خوب گفته من تهرانم ۱۱۰قیمت داده 

تهران چون کرایه مغازه ها زیاده قیمت بالاست

جنس کابینت هات چیه؟منظورم یونیت ها

هایگلاس مارک پاک چوب هست فک کنم کلا طرفم خیلی منصف بود معروف بود تو بازار به منصفی 

جان جهان دوش کجا بوده ای * نی غلطم در دل ما بوده ای     منظورم از جان جهانم همون خداونده 
2706