2733
2734
طوسی سه چهار سال پیش آبجیم زده حس میکنم قدیمی شده شما که تو کار دیدین سفید و طرح چوب خوب شده من میخو ...

بله سفید و طرح چوب واقعا غوغا می‌کنه من همیشه میگم طرح چوب انرژی داره 😂سفید و طوسی هم بله چندسال پیش مد بود الان هم مد چون ی رنگ خنثی هستش و اینکه الان سفید رو با طرح بتن ترکیب میکنن

لا إله إلّا اللّه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
بله سفید و طرح چوب واقعا غوغا می‌کنه من همیشه میگم طرح چوب انرژی داره 😂سفید و طوسی هم بله چندسال پی ...

ممنون عزیزم من چند سال کابینت نداشتم یه کمد بزرگ گذاشته بوده با یه تیکه کوچیک کابینت الان دوست دارم یه کار عالی بشه

فقط کابینت بدون دستگیره اینا  ۷۵ گفته جنس خوب

کجایی من کابینت زدم هایگلاس اونم پله ای که گرونتره  با سی و دو تومن هفت متر هم هست 

جان جهان دوش کجا بوده ای * نی غلطم در دل ما بوده ای     منظورم از جان جهانم همون خداونده 
ممنون عزیزم من چند سال کابینت نداشتم یه کمد بزرگ گذاشته بوده با یه تیکه کوچیک کابینت الان دوست دارم ...

کار خوبی می‌کنی ....بهت اطمینان میدم رنگهایی که انتخاب کردی محشر میشه من خودمم میخوام کابینت هامو عوض کنم سفید و طرح چوب بزنم ببینم نوبت به من میرسه 😁

لا إله إلّا اللّه
2706