2737
2739
عنوان

التهاب لابیا

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 22 پست
اهوم

ممنونم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حدودا دوماهه وقتی پریود میشم از نوار مشبک استفاده میکنم،چندتا دارو هم دکتر ارولوژی بهم داده اونا ...

شاید داروها باعث خشکی واژن شدن..احیانا دستت که محکم کشیده نشده اون ناحیه..چون این علایمی که میگی بیشتر به این میخوره که یه چیزی تماس داشته با اون ناحیه و محکم کشیده شده 

خب مالیدی یا رابطه شدید یا خشن داشتی عزیزم ملتهب شده نگران نباش با اب سرد بشور

آره بخاطر اصطکاک و مالش... 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2731
شاید داروها باعث خشکی واژن شدن..احیانا دستت که محکم کشیده نشده اون ناحیه..چون این علایمی که میگی بیش ...

دیروز رابطه داشتیم و یکم طول کشید بخاطر همون اصطکاک و... چون بلافاصله بعدش سوزش ایجاد شد 

درسته عزیزم..دلیلش همون اصطکاک هست..کمپرس سرد بذار روش

چشم ممنون

2738