2733
2739
عنوان

التهاب لابیا

326 بازدید | 22 پست

دیروز بعد از رابطه متوجه شدم قسمت بیرونی واژن سوزش داره، یکم خارش هم داره، با اینه نگاه کردم چندتا قرمزی و التهاب دیدم، معذرت میخوام این مثال رو میزنم مثل گوشتی که پوست روش برش سطحی بخوره و قرمزی ش مشخص بشه اینجوری شدم،تا برم دکتر استرس دارم کسی اینجوری شده؟ ترشح به اون صورت ندارم یکم درد میگیره موقع نشستن و یکم خارش و سوزش

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

چیزی نیست احتمالن خراش درد و سوزش گرفتی

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما این مشکلات و میریم دکتر زنان

خوشبحالتون آخه ما عقل مون نمیرسه، اگه متن تاپیک رو خونده باشین نوشتم یکم نگرانم میخوام قبل از دکتر رفتن سوالمو اینجا بپرسم یکم استرسم کم بشه، اگه نمیتونین کمک کنین لطفا با اعصاب و روان یکی بازی نکنین 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
عزیزم شاید روی اون ناحیه یه چیزی کشیده شده و باعث شده ملتهب بشه

من حدودا دوماهه وقتی پریود میشم از نوار مشبک استفاده میکنم،چندتا دارو هم دکتر ارولوژی بهم داده اونا رو نزدیک 5 ماهه دارم میخورم ممکنه از اون باشه؟ 

پمادی کرمی ویتامین آ نزدی

نه هیچی نزدم اول تاپیکای اینجا رو باهمین موضوع سرچ کردم خیلیا پماد کلیترومازول رو پیشنهاد داده بودن نمیدونم برم بگیرم چیکار کنم،یجورایی مطمئنم عفونته

2740
چیزی نیست احتمالن خراش درد و سوزش گرفتی

نمیدونم والا چند ماهه یه روز نشده بدون دغدغه و فکر باشم دیروز رفتم دکتر، امروز پسرمو میبرم متخصص اطفال، باز باید برم دکتر زنان 😥 

اول ویتامی آرو بزن دوساعت بعد کلیترومازول  بزن

کلیترومازول 1 درصد اره؟ 

نمیدونم والا چند ماهه یه روز نشده بدون دغدغه و فکر باشم دیروز رفتم دکتر، امروز پسرمو میبرم متخصص اطف ...

اخه ؛ گاهی ادم توی دور نگرانی و ترس می افته صدقه بده چیزی نیست انشاالله .....

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
عزیزم شاید روی اون ناحیه یه چیزی کشیده شده و باعث شده ملتهب بشه

نه من بخاطر عفونت لباس زیر نمیپوشم،از ژیلت هم تازگی استفاده نکردم ولی خشکی واژن رو نزدیک پریودی  دارم 

اخه ؛ گاهی ادم توی دور نگرانی و ترس می افته صدقه بده چیزی نیست انشاالله .....

ممنون عزیزم انشالله 🌷