2752
2734
عنوان

داستان خیانت جاریم به برادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد سربازی بلافاصله وام گرفت ومغازه زد طبق سلیقه زنش.درکل تو زندگیش هرچی مادرزن وزنش میگفتن همون بود.ویک شب اومدن خونه ما که گفتن ما جهازمون رو خونه مستاجری نمیبریم خراب میشن هرسال یه جا باشیم خونه بخرین برا داماد.این در حالی بود که خودشون مستاجر بودن

2731

همسرمن ومادرشوهرم هم تصمیم گرفتن خونه ای که با پول بیمه عمر پدرشوهرم خریده بودن رو بدن برادرشوهر ویک ماشین مادرشوهرم براش خریده بود همونو بده یعنی یک سوم قیمت هم کمتر.کسی اعتراض نداشت وهمه راضی بودیم تا برن سر زندگیشون

۱۰ تومن بیعانه تالارو دادن و۲ تومن ارایشگاه بقیه مقدمات و۱۲اسفند روز تولدعروس تاریخ ازدواج بود.بهترین تالار بهترین ارایشگاه بهترین خرید وسرویس طلا هم خریدن با ۶ تا النگو.

تا اینکه یه شب برادرشوهرم اومد با ناراحتی تمام که زنش براش یادداشت گذاشته که من خیلی دوستت دارم ولی نمیتونم باهات زندگی کنم واز خونه رفته بود وکسی ازش خبر نداشت حتی مادرش.که با خواستش موافقت بشه و با درخواست طلاقش موافقت کنن

ازون داستان دوسال گذشت وبرادرشوهرم ضربه سختی خورد وافسرده شد وهرچی میگفتیم زن بگیر گوش نمیداد.تااینکه بعد دوسال یه دخترو پیشنهاد کرد از اشناها رفتیم ونامزد کردن واین همون موقع بود که نامزد سابقش دوباره برگشته بودن شهرما.

فرداش مادرش به من زنگ زد دخترم پشیمونه داماد سابقمو من راضی میکنم تو شوهرتو راضی کن بیاین خواستگاری

2706