2737
2734

بازرگاني خوندم ميخام توليدي بزنم ساندويچ سرد لطفا بگين چطوري دوست دارين باشه أز بين أين مواد كدومارو دوست دارين توش باشه كدوما نباشه.خيارشور  كاهو كلم سفيد قرمز خلال سيب زميني خلال جعفري و سس .دوم اينكه بسته بنديش طوري باسه كه كل ساندويچ ديده شه يا نصفه ديده شه أيا ايده أي دارين ساندويچم فروشش بيشتر شه؟اشانتيون شكلات ليسكي برا بچه ها بزارم يا دستمال بزارم يا به جا سسشو بزرگ بزارم؟لطفا ايده دارين بگين هرچي دوست دارين نظرتونوبگين.يه چيز ديگه اينكه الان همه يه نون بزرگ ميذارن و موادش بيشتري ها ميگن. كمه يه باگت ٤٠٠گرمي به نظر شما مثل ساندويچي ها دونونه كنم دوتا ٢٠٠گرمي كنجد دار و سبوس دار و دورش كاغذ بپيچم طوري كه نصفش ديده شه و داخل نايلون باشه بده؟؟نظرتون چيه؟لطفا هرچي به ذهنتون مياد بگين 

ساندویچ سرد چی هس اصلا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساندویچ سرد چی هس اصلا

ساندویچ کالباس.

ساندویچ مرغ

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2742

من یبار از نزدیک دانشگاهمون گرفتم موادش زیاد بود، خیلی بد شده بود 

بنظرم موادش رو زیاد نذارین بهتره 

بسته بندی خیلی مهم نیس چون مزش خوب باشه مشتری میشن 

ولی در کل نصفش دیده بشه بهتره که آدم قیافش رو ببینه 

داخلش لواشک که اصلا نذارین خیلی بی ربطه 

اگه بتونین از این شربتای غلیظ که مثلا سن ایچ داره، از اونا ب اندازه ای که وقتی قاطی میشه با آب بشه 1 لیوان 

مثل سس کنارش بذارین، فک کنم خیلی جالب میشه

ساندویچ کالباس.  ساندویچ مرغ

مگه اینا جاش تو مغازه ی ساندویچ وپیزایی نیس

سوپرمارکت چرا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

سسش اگه بشه بزرگتر باشه بهتره.

من همه چی توش دوست دارم جز خلال سیب زمینی. به نظرم طعم ساندویچو میگیره..

یه مقدارش دیده بشه بهتره.

نونش کنجد باشه بهتره.

بیشتر رو این تمرکز کن که پر ملات باشه همش نون خالی نباشه

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

من مرغ دوست دارم

ولی ترجیح میدم کوچیک و ارزون باشه..بچه بیرون گشنش میشه یا برای مدرسه به جای خوراکی مضر ساندویچ ببره

و دوست دارم سس داخلش نباشه خمیر بشه..جدا توش بزارن موقع خوردن بزنم

بسته بندی ساده دوست دارم ولی داخلش دیده بشه...تست هم نباشه یه چیزی مثل نون بولکی

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2738

من زیاد مصرف میکنم. بعضیاش توش چیپس خلالی داره بعضیا نداره بنظر من چیپس خلالی مزه بدی میده ب ساندویچ. و اینکه خیارشور کلم و گوجه و کاهو مقدارش متوسط باشه کافیه. کالباسشم زیاد باشه خوبه

مگه اینا جاش تو مغازه ی ساندویچ وپیزایی نیس سوپرمارکت چرا

تو یخچال سوپر مارکتا انواع ساندویج سرد  و کلاپ هست. 

من دوست دارم ساندویچم حجم مواد داخلش کم باشه هر چی باشه فرق نداره دوست دارم بیشتر خالی باشه تا پر  یعنی موادش کم باشه مثلا ساندویچ صدفو زیاد دوس ندارم چون که داخل ساندویچ اش خیلی پره 

من دوست دارم ساندویچم حجم مواد داخلش کم باشه هر چی باشه فرق نداره دوست دارم بیشتر خالی باشه تا پر&nb ...

نظر من برعکس شما بود.

من گفتم پر ملات باشه😄😄

تو یخچال سوپر مارکتا انواع ساندویج سرد  و کلاپ هست.

من ندیدم چرا

2706