2752
2734
عنوان

كيا ساندويچ سرد از سوپرماركت خوردن بياين لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 63 پست

فقط از گوجه های مونده و نرم استفاده نکنید. 

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

سس داخلش باشه،خلال سیب زمینی،کاهو همین،گوجه و خیارشور نزن که مزش خراب میشه

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داور دقت کن😄😄 فردا رفتی سوپر مارکتی یخچالشو ببین. ساندویچ سرد دارن. کلاپ دارن.  کلاپ اون ن ...

کلاپ خوشمزه است؟

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️

نونش باگت مغازه ای نباشه ساندویچ مارک چاپوخوردی؟ تو اون سبک باشه نونش

کلم دوست ندارم توش

یه رسپی سس مخصوص داشته باش بستشم بنظرم نصف ساندویچ معلوم باشه و از رنگای شاد تو بسته بندیش استفاده کن، همراهشم سس فرانسوی بزار با مایونز جالب نیست بنظر من

خلال سیبزمینی ام نریز

2731
تمرکزت رو کالباس باشه قید مرغ رو کلا بزن. همه بچه مدرسه ای ها هم کالباس میخرن

خیلی ها هستن سوسیس کالباس نمی خورن. برعکس فقط مرغ می خورن. حداقل می دونن مرغ می خورن. اما سوسیس کالباس نه

من دوران دانشجوییم خیلی ساندویچ سرد خوردم چون حوصله و امکانات اشپزی نداشتم

اول اینکه ساندویچای ارزون رو دوتا می خریدم تا ساندویچ سرد پیتزا مثلا که گرون تره

سسش هم مهمه که زیاد باشه اکثرا جدا می خریدم

باور کن شهر ما نداره ونیس😂😂😂😂

بعضی مغازه ها و فروشگاه ها ندارن 

بعضیام دارن اما چون کوچیکه به چشم نمیاد

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
قیمتش چنده 

من چند ماه پیش 10 تومن خریدم 

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

سلام اونسریم اومدم تپیکت 😂🤝🏻

بنظرم چند مدل ساندویج داشته باش که همه جور طیف ادم بتونن استفاده کنن مثلا حجم ساندویج مناسب یه بچه ۶،۷ ساله با یه ادم بالغ باید فرق کنه دیگه 

بعد اینکه روی بسته بندی و طراحی جلدشم زیاد کار کن چون خب اولین چیزی که مشتری جذب میکنه اونه 

musician🎸 

ایده بدم ساندویچ هات رو سعی کن بعد پر کردن حالت گریل شده بخوابانید،یعنی نونش بالاش بخوابه گرد نباشه،بعد سعی کن کلم نزنی با سس مثلا یه روز بمونه طعم جالبی نداره ،با کلم بنفش خوردم خوب بود ولی بازم،کنارش دستمال واجبه و نخ دندون بنظرم،،برای بچه ها هم ساندویچ نصف ،چون بعضی بزرگسالان هم می‌خرن نصفه

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️
2706