2737
2739
عنوان

دوس دارم مستقل شم و کار کنم

579 بازدید | 75 پست

توروخدا راهنماییم کنین چیکار کنم

بدون مدرک دانشگاهی و بدون حرفه خاصی میشه کاری کرد اصلا  اما پشتکار دارم و دلم میخواد استقلال مالی داشته باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین به چی علاقه داری.الان کارهایی مثل کاشت ناخن و مژه و لیفت و اینا تو یک ماه میتونی مدرکش و بگیری و تو آرایشگاهها با درصد پایین شروع کنی

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها توروخدا پربازدیدش کنین همه راهنماییم کنن

واقعا روحیم خرابه با اینکه از همه دوستام باهوش تر بودم معدل دانشگام نوزده و نیم بود اما ترم پنج مجبور شدم انصراف بدم الان همه شون به ی جایی رسیدن اما من... 

دلم میخواد از نو شروع کنم اما نمیدونم چیکار کنم

2740

البته که میشه 😍😍 فقط باید علاقه و استعداد خودتو پیدا کنی، در مورد بازار کار و درآمد شغلای مختلف تحقیق کنی و بعد از این که تصمیم گرفتی بری اون مهارتو یاد بگیری تلاش کنی یه مدت زحمت بکشی و بعد شروع کنی به کار و درآمد به دست بیاری. به حرف و نظرات شخصی دیگران هم به خصوص تو نی‌نی سایت اکتفا نکنی ☺️

اره میشه

اما یکم سخته یکی تو اطراف من هست یک مدت شهرک صنعتی میرفت یک مدتم جای دیگه 

وضع مالیشم خوبه. 

فقط فقط کنارش حتما لیسانس بگیر تا بتونی استخدامی شرکت کنی

اسی خیلی سخته اما میشه 

بله میشه، مدرک دانشگاهی خوبه ولی نشون دادن توانایی ها به محل کاری که قراره مشغول بشید، مهمتره.

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل
اره میشه اما یکم سخته یکی تو اطراف من هست یک مدت شهرک صنعتی میرفت یک مدتم جای دیگه  وضع مالیش ...

استخدامی باهر لیسانسیه میشه؟منظورم اینکه کسیکه دانشگاه پیام نور لیسانس گرفته هم می‌تونه شرکت کنه؟

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
2706