2733
2734
عنوان

دوس دارم مستقل شم و کار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 75 پست
اره میشه اما یکم سخته یکی تو اطراف من هست یک مدت شهرک صنعتی میرفت یک مدتم جای دیگه  وضع مالیش ...

شوهرم درس خوندنمو حمایت نمیکنه

با اینکه از اول دید من چقد دلم میخثاد درس بخونم و به بابام قول داد درسمو بخونم اما زیرش زد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم درس خوندنمو حمایت نمیکنه با اینکه از اول دید من چقد دلم میخثاد درس بخونم و به بابام قول داد د ...

خب شاید کارکردنتم حمایت نکنه

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
2731
استخدامی باهر لیسانسیه میشه؟منظورم اینکه کسیکه دانشگاه پیام نور لیسانس گرفته هم می‌تونه شرکت کنه؟

اره با هر رشته و دانشگاهی میشه دفترچه میاد هر ارگانی که رشته اتو بخاد میری فرقی نمیکنه از چه جور دانشگاهی مدرک گرفته باشی

فقط بگم لیسانس تا ۳۵ سال میشه 

اره با هر رشته و دانشگاهی میشه دفترچه میاد هر ارگانی که رشته اتو بخاد میری فرقی نمیکنه از چه جور دان ...

الان منم ۲۸ ام.بنظرت میتونم تلاوت موقع لیسانس بگیرم؟

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
شوهرم درس خوندنمو حمایت نمیکنه با اینکه از اول دید من چقد دلم میخثاد درس بخونم و به بابام قول داد د ...

میتونی تو حوزه های علمیه درس بخونی 

از صبح تا ظهره 

۷۵ تا واحد بخونی بعد میتونی مجازی بشی کامل 

فقط امتحاناتو حضوری میری میدی

جامهه الزهرا هم برای لیسانس حوزه میتونی کامل از اول مجازی بخونی الانم ثبت نامشه فقط ازمون ورودی داره که یکم سخته باید زحمت بکشی 

بچه ها توروخدا پربازدیدش کنین همه راهنماییم کنن واقعا روحیم خرابه با اینکه از همه دوستام باهوش تر ب ...

درخواست بده تا کمکت کنم 

شغل من تحصیلات و تخصص نیاز نداره 

ولی درامد عالی داره 

محل کارت هم داخل خونه خودته 

میتونی تو حوزه های علمیه درس بخونی  از صبح تا ظهره  ۷۵ تا واحد بخونی بعد میتونی مجازی بش ...

اتفاقا آشناهامون یکی میره ولی فک میکنم  برای لیسانس معادل باید  حداقل هشت نه سال درس بخونن