2733
2739
عنوان

دوس دارم مستقل شم و کار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاشق زبانم اما 27 سالمه حس میکنم واسه درس خوندن دیر شده و دیگه حوصلم شاید نکشه زبان و أشپزی عاشق ای ...

نه دیر نیست همین چیزهایی که علاقه داری رو ادامه بده اگه مشکل مالی نداری برو کلاس های آشپزی ثبت‌نام کن اگه نه برو رستوران ها کمک آشپز بشو 

2731

چرا نشه

اونایی که درس خوندن مگه طلق مدرک سر کارن؟

یه لاین ارایشگرا یاد بگیر

دوره دستیاری دندونپزشکی  یا نسخه پیچی دارو رو تو جهاد دانشگاهی یاد بگیر

این همه کار دفتری و اداری و‌منشی تو دیوار هم پر اگهی

ادمینی

عاشق زبانم اما 27 سالمه حس میکنم واسه درس خوندن دیر شده و دیگه حوصلم شاید نکشه زبان و أشپزی عاشق ای ...

برو تو قنادی های معروف مشغول کار شو موقتا ،بعد بپرس از کجا میتونی اموزش بگیری که مدرکش بدردت بخوره ،بعد که رفتی قسمت اشپزخونه هم کارت راحتره هم حقوقت بالاتره

ببین من از بیست سالگی تا سی 

فقط دلم میخواست تو جامعه باشم 

شغلی داشته باشم 

هیچی نکردم 

میگفتم آرایشگر زیاده 

مغازه لباس زیاده 

مملکت پره لیسانس بیکاره 

دنبال چی بودم نمی‌دونم! 

فقط حسرت خوردم 

برگشتم عقب دیدم زمانیکه من گفتم آرایشگر زیاده بعد اون چندین نفر جون و سن کم مشهور شدن 

چ مغازه های ک باز نشد .

چ لیسانس الکی هایی ک سرکار نرفتن 

تازه ترم دوم هستم 

شروع کردم 

برو جلو 

دست ب هرچی میزنی با تمام توان بزن 

من هنوزم شلم تو هدفم

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2740
 الان منم ۲۸ ام.بنظرت میتونم تلاوت موقع لیسانس بگیرم؟

اره بابا

تا ۳۵ سالگی ۷ سال دیگه مونده

همین امسال کنکور بده فقط سعی کن یک رشته کلی بخونی نه جزیی 

مثلا روانشناسی خیلی خوبه همه ارگانا میخان

ولی نرو روانشناسی کودک استثنایی که خاصه مثلا روانشناسی عمومی و بالینی از همه عالی تره

یا مشاوره و مددکاری اینا خیلی خوبه 

حوزه علمیه هم شرایطش گفتم همینجا بخون هر کدوم دوست داشتی همین امسال شروع کن فقط تند تند بخون همه امتحانا را برو هیچی غیبت نزن

اگر این ۴ سال خوب درس بخونی سنبل نکنی سال اول ازمون استخدامی قبولی

میگه اگه بخونی هم کاریت ندارم اما دوس ندارم بخونی اما میترسم شروع کنم و بدون حمایتش کم بیارم چون خ ...

دیگه وقتتو نزار برا درس 

اول حرفتو پیدا کن بعد کنارش اموزش ببین

عزیزم چه خوب😍 چه رشته ای میخونی؟ 

روانشناسی

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2706