2733
2734
عنوان

دلم گرفته

97 بازدید | 23 پست

سلام ۷ساله ازدواج کردم 

هربار شوهرم زمین خورد با کمک پدر مادرم و حمایتشون بلند شدیم و پیشرفت کردیم از وام برداشتن تا پول قرض دادن و خونه دادن و اینا پدرمادرم عشقن 

ولی مادرشوهرم هیچوقت ی بار نگفته ک شما آدمای خوبی هستید یا پشتمون بگه آدم احساس کنه قدر میدونه و خوبی حالیشه تازه ی جور برخورد میکنه ک یعنی وظیفتونه و انگار ما از اول امضا دادیم ک تبن کارارو قراره بکنیم پررو 

همیشه میگم کاش مادرشوهرم این نبود و سرراهم قرار نمیگرفتن نمیدونم شایدم ناشکری میکنم امیدوارم از این حال در بیام اصلا ازش خوشم نمیاد انصاف نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما خوش باش تو زندگیت کدوم مادر شوهریه که تعریف کنه از مادر و پدر عروسش ..ولی خودت کم کم عزت پدر مادرتو ببر بالا پیششون بشین هی بگو دست پدر مادرم درد نکنه نبودن چه جوری میتونستیم از پس مشکلات بر بیایم اونم کم کم دیدیش نسبت به مادرت مثبت میشه .

2731
عزیزم شما خوش باش تو زندگیت کدوم مادر شوهریه که تعریف کنه از ماد و پدر عروسش ..ولی خودت کم کم عزت پد ...

نه بابا تاره میگم بدش میاد و گارد میگیره عوضیه

اره ساید خیلیا نکن ولی ما ک میگیم و تازه هزاربار خدارو شکر میکنیم چیز ب این واضحی رو اگه انسان بود میگفت 

نه بابا تاره میگم بدش میاد و گارد میگیره عوضیه اره ساید خیلیا نکن ولی ما ک میگیم و تازه هزاربا ...

چه حسوده پس ..ولش کن با شوهرت خوش باش ..خوش بگذرونین باهم ..خوشبختیت آرزوی مادرو پدرته چون این همه کمک کردن بهتون تا خوشبختر باشین ..

چرا گلم

مشکلات مالی داریم زیر صفریم مطلق.. کار همسرم کساد شده ناشکر نیستم... کسی نیست حامی شوهرم باشه.. حتی وام ازدواجم بهمون نذادن.. 😔

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...)