2733
2739

جلل الخالق

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جدید بود نبود؟

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
یسری تمایل جنسی این نوجوونا میگن که ادم فکر میکنه واسه حیووناست حالمو بهم میزنید بخدا یکم آدم باشی ...

عزیزم من منظور بدی نداشتم من ی پکیچ خریدم اسم فانتزی جنسی که اموزش زناشویی میخاستم با ی پیکچ به اسم جادوی مردان جا ب جا کنم فک نکنم تو هیچ جای حرفم بی احترامی باشه لطفا اول مطمئن شید بعد توهین کنید

2740

مگه نگفتم از موتوری جنس نگیر

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
عزیزم من منظور بدی نداشتم من ی پکیچ خریدم اسم فانتزی جنسی که اموزش زناشویی میخاستم با ی پیکچ به اسم ...

این پکیج تاثیری هم داشت تغییراتی ایجاد شد تو زندگیتون؟

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
انقدر گنگ حرفم منظورم اینکه اگه کسی پکیج جادوی مردان رو داره بیاد با پکیچی که من تهیه کردم به اسم فا ...

ی مقدار توضیح بدین چی هسست.من ک متوجه نوشودم

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
2706