2752
2734

ببعی چقد قشنگی !

وای که چقد زرنگی

اینور و اونور میری

از دست من در میری

ببعی تو بازیگوشی !

مثل منی باهوشی😁😁

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردا احساسات میفهمن مگه

زیاد پیچیده اش نکن باشعرو غزل واین حرفا بایدرک ومستقیم وکوتاه حرفتو بزنی تابفهمن

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2731
مردا احساسات میفهمن مگه زیاد پیچیده اش نکن باشعرو غزل واین حرفا بایدرک ومستقیم وکوتاه حرفتو بزنی تا ...

منظورم از احساسات نمیفهمن اینه

که عین ما خانما درگیر فضای رمانتیک وگل وشعر نیستن

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
ببعی چقد قشنگی ! وای که چقد زرنگی اینور و اونور میری از دست من در میری ببعی تو بازیگوشی ! مثل ...

🤣🤣🤣

مثل چی چی باهوشه؟