2737
2734
عنوان

پولدارا نمیاد نینی سایت؟

220 بازدید | 24 پست

بچه ها بعد از تاپیک قبلیم خیلی بهم حمله شد😂 حالا ما اصلا پولدار نیستیم و اتفاقا کاملا معمولی هستیم. این که همسرم یه همکار پولدار داره دلیل نمیشه ما هم مثل اونا باشیم. و چون برای خودمم عجیب بود تاپیک زدم. ولی این که میگین پولدارا نمیان نینی سایت واقعا عجیبه😂 من یه آدمایی دیدم که حتی اونا هم میان نینی سایت‌. جدی چرا فکر میکنین مثلا پولدارا ادمای متفاوتین؟ اونا هم ادمن و گاهی بدشون نمیاد بیان اینجا غیبت خواهرشوهر مادر شوهری بخونن😂 به هر حال همه آدما گیلتی پلژر دارن و این ربطی به میزان ثروتشون نداره. نمیدونم پادکست آف تاپیک رو کوش میدین یا نه ولی حتی اساتید دانشگاه هم میان نینی سایت😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ها ولی خالی از شوخی

نی نی سایت خیلی توش آدمای سمی هستن 

درسته همه جور قشری پولدار و پزشک و اینا هستن 

ولی اکثرشون شدن عقده ای و کسانی که قشنگ مشکلات روحی روانی بهشون فشار اورده و اومدن سر بقیه خالی کنن

من که خداروشکر خیلی کم میام 

هر کیم میتونه سعی کنه کمتر بیاد

تو شخصیت و روحیه خودتم تاثیر میزاره مثل اونا میشیدا

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
اخه کار ریخت سرشون  بیشتر مهمونی میرن , سفر , خرید  دانشجو بی پول و مردم عادی میان اینجا ...

نه واقعا اینطوری نیست(الان نگید پس تو پولداری که میدونی😂)نه من پولدار نیستم ولی ادم پولدار اطرافم زیاد دیدم و اونا هم ادم فضایی نیستن 

2740
کاملا طبیعیه ...  اینجا تاپیک خرج و مخارج یا حقوق میزنن اگه جواب بدی و توی دایره ذهنشون نب ...

آره متاسفانه. و اکثرا ادمای مذهبی هستن اما اینجور وقتا خیلیییییی راحت تهمت میزنن که تو داری دروغ میگی😂

نه واقعا اینطوری نیست(الان نگید پس تو پولداری که میدونی😂)نه من پولدار نیستم ولی ادم پولدار اطرافم ز ...

آشنا پولدار داریم 

بستگی داره تعریف از پولدار چی باشه که بنظرم نسبی

بله اونا هم تو یسری چیزا مشترک یکیش هویت فرهنگی تو جامعه هست و.....

بچه ها ولی خالی از شوخی نی نی سایت خیلی توش آدمای سمی هستن  درسته همه جور قشری پولدار و پزشک ...

موافقم. من هرازگاهی میومدم فقط میخوندم ولی چند هفته پیش وسوسه شدم و عضو شدم و نمیدونید چقدرررر چرت و پرت شنیدم😂 طرف عملا اومده تو تاپیک قبلیم میگه هر کی تو نینی سایته آدم داغونیه و تو داری دروغ میگی چون اگه با همچین ادمایی در ارتباط بودی اینجا نمیومدی!!!😂 الان من به این بشر چی بگم آخه؟ این حتی به خودشم گفت داغون و بقیه هم تاییدش میکنن😂😁 

موافقم. من هرازگاهی میومدم فقط میخوندم ولی چند هفته پیش وسوسه شدم و عضو شدم و نمیدونید چقدرررر چرت و ...

راست میگه

واقعا هر کی میاد داغونه اکثرا داغونن 

کاربریتو بترکون برو

منم خودم بعد ۱ ماه ۴۰ روز اومدم دیگه دیدم اکثرشون واقعا در شان و شخصیت هم صحبتی با من نیستن

منم دیگه نمیام

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

الان رفتم تاپیک قبلیتو دیدم 😷 خدایی کیف هرمس رو گفتن نهایت ۱۰ تومن تازه یکی گفته ۳-۴ تومن 😂😂 کجاست بریم بخریم 😐😐 الان برند های معروف چرم ایرانی هم بخوای بخری بیشتره   

ببین اینجا سعی کن چیز اینجوری تعریف نکنی یا وقتی گفتی اماده باش هر چیزی بشنوی 🫤

2706