2733
2734
عنوان

پولدارا نمیاد نینی سایت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 24 پست
نه واقعا اینطور نیستن من ادماب محترم هم کم ندیدم اینجا. ولی خیلیا اینطورین 

بعدا حالا به حرفم میرسی 

اینجا تا وقتی بخت باشی و ناله کنی و غصه دار باشی و خدازده باشی و کتک خور و خیانت دیده باشی باهات خوبن 

زندگی نرمال و روتین داشته باشی چشم ندارن ببینتت 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بعدا حالا به حرفم میرسی  اینجا تا وقتی بخت باشی و ناله کنی و غصه دار باشی و خدازده باشی و کتک ...

موافقم😁 تاپیکای یه خانم دکتری رو دیشب میخوندم. توی تک تک تاپیکاش بهش گفته بودن تو داری پز میدی😂 حالا بنده خدا هیچ چیز خاصی هم نگفته بود مثلا از مسافرتش گفته بود. کلا کسی اینجا خوشحال باشه یا داره دروغ میگه یا داره پز میده

موافقم😁 تاپیکای یه خانم دکتری رو دیشب میخوندم. توی تک تک تاپیکاش بهش گفته بودن تو داری پز میدی😂 حا ...

امروز داشتم به یه خانومی داشتم میگفتم برو فلان رشته خوبه

۲ نفر بودن اومدن پریدن به من تو اشتباه میگی 

رفتم تو تاپیکاشون دیدم یکی از یکی بدبخت تر و فلک زده تر 

بعد منم نامردی نکردم فیلم گرفتم از مدارکم آپلود کردم تو نی نی سایت گفتم بیا با مدرک براتون ثابت کردم خودمم توش حرف زدم 

لال مُردن قشنگ 

خب وقتی این چیزا رو میبینم به نظرم میاد جای ادمای درست حسابی اینجا نیست.

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
امروز داشتم به یه خانومی داشتم میگفتم برو فلان رشته خوبه ۲ نفر بودن اومدن پریدن به من تو اشتباه میگ ...

ببینین من همه جور آدمی اینجا دیدم. همین الان یکی تاپیک زده سر خواهرشوهرمو کوبیدم به دیوار خون اومد و همه ام اومدن بهش گفتن گلم دیگه نرو اونجا و ولش کن و فلان! یعنی رسما طرف روانیه اما چون طرف مقابلش خواهرشوهره ایشون گل بوده و اون سگ! ولی همین تاپیکای قبلی من زن داداشم اومده به من تیکه میندازه و من فقط سین زدم و جواب ندادم همه اومدن گفتن وای چقدر تو لوسی و خدا به عروستون کمک کنه و کاش با تو قطع رابطه کنه و فلان و بهمان😂 کلا حسی که من میگیرم اینه که آدمای نرمال و سالم اینجا خیلی کمتر فعالیت میکنن یا فقط میخونن و اکثر افراد فعال متاسفانه آدمایی ان که وجودشون پر از نفرت به شوهر و خانواده شوهره و تمام دغدغه‌شون تو همین خلاصه میشه. خیلی برام عجیبه این قضیه. البته منو ناراحت نمیکنه این حرفا چون نینی سایت فقط حکم یه گیلتی پلژر رو برام داره ولی خب کلا از وقتی عضو شدم با چیزای جالبی رو به رو شدم.😁

ببینین من همه جور آدمی اینجا دیدم. همین الان یکی تاپیک زده سر خواهرشوهرمو کوبیدم به دیوار خون اومد و ...

الان برات جالبه 

وقتی این از همین روانیا بخوره به پستت و تو مجبور باشی واسه اونی که حتی شوهرش آدم حسابش نمیکنه خودتو ثابت کنی

لجت درمیاد 

با خودت میگی کارم به کجا رسیده این خدازده به من چیز میگه😂😂😂😂😂😂😂😂

الان برات جالبه  وقتی این از همین روانیا بخوره به پستت و تو مجبور باشی واسه اونی که حتی شوهرش ...

درک میکنم ولی واقعا ارزش نداره وقتتو بذاری و چیزی روبه اینجور آدما ثابت کنی‌. آدم لو لول انقدر میکشدت پایین تا هم سطح خودش بشی. اینجا حتی در موزد قسمت یه کیف یه خودشون زحمت سرچ کردن نمیدن و میان میگن تو داری دروغ میگی! بعدشم که بهش و ثابت میکنی دروغ نمیگی میگن پس اکه راست میگی تو نینی سایت چیکار میکنی😂😂

درک میکنم ولی واقعا ارزش نداره وقتتو بذاری و چیزی روبه اینجور آدما ثابت کنی‌. آدم لو لول انقدر میکشد ...

خودشونم میدونن که خز و خیلن میگن تو اینجا چیکار میکنی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣