2752
2734

🤔🤔

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@ey_babaa   من ک از شوهزجان راضی ام🤣🤣🤣❤️❤️❤️❤️

چقد اولای عشق و عاشقی مون میگفتم ای کاش همیشههه ۲۰ سال بعدم همین باشیم الان ۲۰ سال گذشته و من هرروز بیشتر عاسق خودت و چشمای خوشگلت میشم

کور شود چشم حسودددددد م_قلبممممم 

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن
چقد اولای عشق و عاشقی مون میگفتم ای کاش همیشههه ۲۰ سال بعدم همین باشیم الان ۲۰ سال گذشته و من هرروز ...

من به فضا پرتاب شدم با این پست🤣🤣🤣

واییی خداا🤣🤣🤣

اره اره عشقمممم ، منم همیشهه و همه جا تو هر تایپیکی و هر زمانی به یاد توام عشق ابدیمم

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫
من به فضا پرتاب شدم با این پست🤣🤣🤣 واییی خداا🤣🤣🤣 اره اره عشقمممم ، منم همیشهه و ه ...

اخ فداتشم من ثانیه ب ثانیه عشقمون بیشتر میشههه  پرتاب نشووو ما بهت احتیاج داریم من خودمو پرتاب میکنممم

عشقم ساعت ساعت عشقه یک و هشت دیقه ست الان شد یک و نه چقدر هر ثانیه جذاب تر میشی عسلتر و جیگر تر میشییی

اخ فداتشم من ثانیه ب ثانیه عشقمون بیشتر میشههه  پرتاب نشووو ما بهت احتیاج داریم من خودمو پرتاب ...

وای وای چه شوهرییی🤣🤣🤣 کجا بودی جیگررر مننن چرا دیر یافتمت

خواستنت تمنای هر رگگگ🥰😍😇

جان و جهانم🥰😍😇😇😇😇

ای همه ارزوووی مننن

بسم الله بسم الله اجنه ها دور شوند ز اطراف این دو کاربر @ملوس_جاده_چالوس     ...

خانومیییییی اسفندو بیاااار چش نخوریممم بدوووو

@ملوس_جاده_چالوس    

خانومییییی کسی بهمون توهین کرد؟ اگه اره بگو عاااا  دارم میاااام با خشممم سمتش

بسم الله بسم الله اجنه ها دور شوند ز اطراف این دو کاربر @ملوس_جاده_چالوس     ...

🤣🤣🤣🤣 بسم الله بسم الله ، فوووت دور سر اقاییی🤣🤣🤣

شوهرمووو چش نزنیدددد

دوررر شید متفرق شید شوهر خودمه به کسی نمیدمس

رشما با حکم و نامه مال خودمه🤣🤣🤣

2706