2737
2734
عنوان

دخترم خییییییییلی کثیفه..چندشبه نخابیدمم...نمیفهممش

| مشاهده متن کامل بحث + 3399 بازدید | 117 پست
شاید اطرافت بچه های کوچکتر نیستن که ببینی وضع صحبت کردنشون بهتره ! منم حالا که اینجا می‌شنوم طبیعیه ...

دقیقا تعامل خیلی مهمه! 

بچه کم حرف بزنه بهتره تا اینکه صبح تا شب کارتن ببینه حرف زدن یاد بگیره حرف زدن با کارتون دیدن میگیره ولی نورون‌های مغزش اتصالی میدن بچه هم زود عصبی میشه هم تو سن بالا قدرت تمرکزش رو از دست میده...

راستی یادم اومد دختر داییم هم تا سن مدرسه نمیتونست جمله بندی کنه‌.. دیگه بردنش گفتار درمانی دیگه تا الان که ۲۶ سالشه مخمون رو میخوره....تو شرایط زلزله هم که همه عین بید میلرزیدیم اون فیلم تعریف میکرد🤣🤣🤣🤣🤣 میخوام بگم از این بدتر که نداریم؟! الان سخنوری میکنه 

بذار بچه ات از کودکیش لذت ببره 🥰😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
خسته شدنت که طبیعیه خب بچه دادی سخته  شیطنتش هم طبیعیه اگر تو فامیل بچه این سنی ندارید طبیعیه ...

ن هم من هم شوهرم خیلی اصبوریم..ولی خب الان چندین شبه نخوابیدم..دلم‌تستراحت میخاد..دختربرزگم خیلی آروم و خوبه..این خیلی خرابکارو‌شر و شوره

وای خدا چقدر خندیدم🤣🤣ای خدااا چه بازس🤣 یه ازمایش بگیر ازش ببین کمخونی نداشته باشه

شوهرم همیشه میگه ..میگه اگه این نمکی بودنش نبود یک لحظه هم نمیشد تحملش کرد از بس اذیت میکنه

دیوار رو خط خطی نمیکنه؟

چرا....بعدش همونارو ایقدرانکشت می‌کشه..زبون می‌کشه...می‌دونی انگار براش خیلی جالب باشه..یه مدرسه..هم حرصم میاد هم خندم میگیره اون لحظه ولی چیزی بش نمیگم 

2706