2733
2734
عنوان

دخترم خییییییییلی کثیفه..چندشبه نخابیدمم...نمیفهممش

| مشاهده متن کامل بحث + 3399 بازدید | 117 پست
دیوارتون گچی نیست؟ همه مواردی که گفتی اقتضای سن بچه هست و طبیعی ت این سن تا یک سال بعدش همش تو کابی ...

چراگچه..گوشه موشه هم نیست...فک کن همه نشستن فیلم میبینن این زبونش رو دیوارصافه راه می‌ره زبونش کشیده میشه به دیوارصاف

واااااا پسر من دوسالشه فقط سه کلمه میگه من اصلا نگرانشم نیستم چرا

شاید اطرافت بچه های کوچکتر نیستن که ببینی وضع صحبت کردنشون بهتره ! منم حالا که اینجا می‌شنوم طبیعیه آروم میشم

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😁جدی؟؟؟؟من دقت نکردم

آره دیگه پروفایلا معلومه که 😂 کامنت های صفحه ی اول رو ببین چند نفر آقا اومدن ذوق کردن بعد چند نفر خانم آخ آخ پیف پیف کردن 😐🤣

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
2731
آخی... چرا میگی کثیفه؟!تازه دوسالشه،تشخیص نمیده که.  به این میگن مرحله ی لذت دهانی،همه بچه ها ...

دیگه زیادی داره لذت دهانیش طول می‌کشه...الان بیان ازخونمون آزمایش بگیرن همه جاش دی آن ای دخترمه از بس آب دهن ریخته

عزیزززدلم

کثیف نیست فقط باهوشه و داره همه چیو تجربه میکنه😍

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
دلم میخاد یک روز بدون شوهرمو بچه باشم..خسته شدم..دخترم خیلی اذیت می‌کنه خیلی..هیشکیم گردن نمیگره ک‌ ...

خسته شدنت که طبیعیه خب بچه دادی سخته 

شیطنتش هم طبیعیه اگر تو فامیل بچه این سنی ندارید طبیعیه بزرگترها حوصله ندارن

اما جیغ جیغوییش به ژنتیک و رفتار خودت و شوهر بستگی داره 

اگر با لحن بد باهاش حرف بزنید اونم تقلید میکنه 

از طرفی سن دو تا ۵ سالگی سن پیدا کردن و درک "من" بچه است 

باهاش مقابله کنید از منِ خودش دفاع میکنه...

خو بامزن مخصوصا مو خرگوشی باشه🥺. 

آخی 🥺 چقدر آقایونی که ذوق دختر بچه دارن کیوتن🥺🥲😂

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
شاید اطرافت بچه های کوچکتر نیستن که ببینی وضع صحبت کردنشون بهتره ! منم حالا که اینجا می‌شنوم طبیعیه ...

نه نیستن 

ولی پسر بزرگترمم تا سه سالگی یکی روتا کلمه بلد بود الان ۶ سالشه اونقدر حرف میزنه که خودمون بهش میگیم بسه بزار مخمون یه کم اروم شه واسه همین سر دومی حساس نیستم ولی دلیلش رو نمیدونم چرا هر دو بچه های من دیرتر از بقیه بچه ها به حرف میافتن ؟؟

چراگچه..گوشه موشه هم نیست...فک کن همه نشستن فیلم میبینن این زبونش رو دیوارصافه راه می‌ره زبونش کشیده ...

وای خدا چقدر خندیدم🤣🤣ای خدااا چه بازس🤣

یه ازمایش بگیر ازش ببین کمخونی نداشته باشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
چراگچه..گوشه موشه هم نیست...فک کن همه نشستن فیلم میبینن این زبونش رو دیوارصافه راه می‌ره زبونش کشیده ...

خب عزیزم ببرش دکتر آزمایش خون بگیر یه چیزیش کمه تو بدن نی نی 

اگر خاک می‌خورد آهنش کمه آما گچ رو یادم رفته چی بدن کم باشه آدما گچ میخورن

من بچه بودم خاک میخوردم 😁

2706