2733
2734
عنوان

دخترم خییییییییلی کثیفه..چندشبه نخابیدمم...نمیفهممش

| مشاهده متن کامل بحث + 3399 بازدید | 117 پست
عزیزم...😁 ولی جدا از موضوع تاپیک ، به اکثر سوالا و پستا خیلی بانمک جواب دادی گلم.یه نمک خاصی توو م ...

😂😂😂الان ایقدر خسته و حرصیم ک‌نگو...شاید ژن پنهانم  به دخترم منتقل شده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

همسن دخترمه. دخترمنم خیلی شلوغه.گچ دیوارو با دندان میکنه میخوره. سرشو محکم ب زمین میزنه. مدام توی کا ...

من یه شب خوابم برده بود..در فریزر باز کرده بود نبسته بود..خودت تصورکن دیگه...خیلی سخته..هیچ جانمیتونم برم از بس اذیت میگنه

2731
عزیزم.. انشالله خدا برات همه در هارو باز کنه..آسون بشه شرایطط

ممنونم ازت انشاالله خدا نگهدار عزیزانت باشه

هرکاری کردم اسم کنیشکه نازارگم قبلم ثبت نشد هزارتا اسم دیگه نوشتم نشد با خودم گفتم عجب سایت خرناز میکنه الکی نوشتم خرناز و ثبت شد هیچی دیگه 😶‍🌫️😶‍🌫️
چرا....بعدش همونارو ایقدرانکشت می‌کشه..زبون می‌کشه...می‌دونی انگار براش خیلی جالب باشه..یه مدرسه..هم ...

میخوای از روانشناس کودک سوال کن.ولی فکر کنم بیشتر بچه ها همینجوری باشن.کلا کارهای بچه ها بامزست.😁

بخدا..مامانم ایقدرک حرص می خوره..میگه این بچه پیرت کرد چقدر اذیتت میکنه

مامانم میگه ماچنتا بزرگ کردیم مث شما سخت نگرفتیم

علتش اینه بچه ها مدام توی خونن.حوصلشون سرمیره

و خودمونم زیادی بهشون رسیدگی میکنیم اذیت میشیم