2733
2734
عنوان

دخترم خییییییییلی کثیفه..چندشبه نخابیدمم...نمیفهممش

| مشاهده متن کامل بحث + 3399 بازدید | 117 پست
من بچه ندارم ولی شوهرم خیلی درمورد بچه نداشتمون حرف میزنه.   اینستاگرام هم همش پستای نی نی ...

آخی هم دوست داره هم میترسه😐🥺😂

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
الهی شکر که سلامتی الهی شکر که خوشحاله الهی شکر برای همه چی من دخترم اوتیسم داره حتی یک لحظه هم نمی ...

شما عزیزانی که بچه هاتون اوتیسم دارن،یجور دیگه ای مادرید. 

خیلی سخته، خدا به دلت صبر بده و به دختر نازنینت سلامتی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب باید وقت براش بزاری بهش یاد بدی... یواش یواش و با حوصله ... این بچه ها وقت و حوصله زیادی میطلبن.. ...

توجه نمیکنه ...کارخودشو می‌کنه شمافکرکن..انگاروقتی برداشت خودشو از اون وسیله انجام بده دیگه میندازه می‌ره..

به بچت برچسب نزن

همه مردم اینجوری میشناسنش ها

بزرگتر شد اینجوری سرخوردش میکنه

ببین الان براش وقت بزار

هر چیزی رو میخوای بهش یاد بدی با بازی و اخلاق خوب بادش بده

تا جاییی که میتونین رفیق بچه هاتون شید

رام رام میشن

الان هر چی وقت بزاری

دل به دلش بدی

درست کنی اخلاقاش

۱۵ سالگی برداشت میکنی

الان تازه حریفش نیستی

نوجووون بشه اون حریفته ها

ممکنه هززززار و یک مسکل باهاش پیدا کنی

از الان با بچت رفیق شو

2731
الهی شکر که سلامتی الهی شکر که خوشحاله الهی شکر برای همه چی من دخترم اوتیسم داره حتی یک لحظه هم نمی ...

آخی عزیزم خدا به دلت آرامش بده مادر مهربون

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  
شما عزیزانی که بچه هاتون اوتیسم دارن،یجور دیگه ای مادرید.  خیلی سخته، خدا به دلت صبر بده و به ...

ممنونم ازت مهربون خدا محافظ خودت و عزیزانت باشه

هرکاری کردم اسم کنیشکه نازارگم قبلم ثبت نشد هزارتا اسم دیگه نوشتم نشد با خودم گفتم عجب سایت خرناز میکنه الکی نوشتم خرناز و ثبت شد هیچی دیگه 😶‍🌫️😶‍🌫️
دختر من دوسالشه اما این کارا رو نمیکنخ عجیبه بچتون خدا حفظش کنه

دختراول من اصلا اینطورنبودش..براهمین خیلی برام سخته..اولیه ایقدرحساس بود پاشوروخاک‌نمذاشت...خیلی متفاوتند باهم خیلی..هنوزم بزرگه حساسو‌تمیزه..ولی این یکی...

آخی عزیزم خدا به دلت آرامش بده مادر مهربون

ممنونم عزیزم ❤️❤️

هرکاری کردم اسم کنیشکه نازارگم قبلم ثبت نشد هزارتا اسم دیگه نوشتم نشد با خودم گفتم عجب سایت خرناز میکنه الکی نوشتم خرناز و ثبت شد هیچی دیگه 😶‍🌫️😶‍🌫️
آخه همیشه کلوکثیفه..خسته م کرده.

فدا سرش 😍😍بزرگ میشه🩷

۱۴۰۱/۱/۱۰   امروز صدای قلب کوچولوشو شنیدم. بهترین حس دنیا😍 دعا کنین بمونه برام💚 از سقط متنفرم دیگه نمیخام تجربه ش کنم😢 انشالله خدا برای همه ی اونایی که منتظرنی نی هستن معجزه کنه. آمین💋💚💜💙💛۱۴۰۱/۲/۱۷  امروز رفتم سونوی ان تی....گف نی نی م دخمله😍خدایا ازت ممنونم که هوامو داری💄💅👠👗👸💗۱۴۰۱/۲/۲۲ امروز دکتر گف چون توی فامیلتون مشکل ژنتیک دارین حتما برا نی نی ت ازمایش سلفری بده. هزینه ش خیلی زیاده. فقط خداکنه بچه م سالم باشه😢۱۴۰۱/۳/۷هنوز جواب سلفریم نیومده جون به لبم کرده این آزمایشگاه. 😕اگه به لطف خدا سالم باشه میخام به خانواده همسرم بگم که باردارم. 😐۱۴۰۱/۳/۸امروز جواب آزمایش سلفریم اومد. خداروشکر بچه م سالمه😍😍از خوشحالی به مرز سکته رسیدم😜💃۱۴۰۱/۳/۲۸امروز بدترین روز زندگیمه حس میکنم کیسه آبم پاره شده. نصف شب که شوهرم بیاد میرم زایشگاه براچکاپ.....خدایا دخترمو از تو میخام فقط😭😭۱۴۰۱/۳/۲۹خدایاشکرت مشکلی نبودـ ترشحاتم مال کیستی هست که تو تخمدون چپم رشد کردهـ .بچه م سالمه....عاشقتم خدای خوبم😍😍😘😘1401/6/27امروز 32هفته م رفتم واسه وزن نی نی .دکترگف وزنش کمه 1600.شایدم صد گرم کمتر یک هفته هم کمتر از سن بارداریمه😓🥲کیست توی تخمدانمم خیلی بزرگ شده همش آبه خدا کنه نترکه برام شر درست نکنه🥺🥺وضعیت بچه مم بریچ هست فعلا سزارین پیش رومه😑خدایا امروزم دلم گرفته دخترمو مثل همیشه میسپارم به خدت. 💚التماس دعا مامانای مهربون نی نی سایت💚1401/7/21بلخره نی نی من امروز شش روزه شده. با وزن 1900تو هفته سی و پنجم بارداری دنیا اومد.....متاسفانه مسمومیت حاملگی دچار شدم و با فشار20اورژانسی سزارین شدم‌‌....خیلی خیلی ریزه.یک‌کم هم وزن ازدست داده. خدایا کمکم کن دختر نازمو بسلامت بزرگش کنم و این روزای سخت تموم بشه❤️اینم از خاطرات تلخ و شیرین بارداری من.🌷🌷🌷🌷💚وزن یکماهگی2400🧡وزن دوماهگی3600💙وزن چهارماهگی5100♥️وزن شش ماهگی 6200🩵وزن نه ماهگی 7200🩷وزن یکسالگی۸۵۰۰😍😍۱۴۰۲/۷/۱۵اولین تولدت مبارک عشقم🎉🎉🎉🎉وزن 16ماهگی 9500💚وزن۱۸ماهگی ۱۰
ممنون عزیزم ، امیدوارم کردی ! آخه نسبت به بچه های دیگه مقایسه ش میکنم احساس میکنم حرف زدنش عقب تره

نه عزیزم... بعضیا خیلی حرف میزنن بعضیا کم...

بچه برادرشوهرم خیلی باهوشه تا سه سالگی بیشتر به زبون خودش حرف میزد تا به زبون ما... الان بیا ببین یکسره حرف میزنه تحلیل هم میکنه🤣 الان ۴ و نیم سالشه 

2706