2737
2734
عنوان

بلاخره کاربریمو بهم برگردونند

74 بازدید | 9 پست

دلم برای اون کاربرای قدیمی تنگ شده ،،،، کاربر dokhe , سیندرلا ، دختر سفید برفی و خیلی های دیگه که الان نیستن کلن جو اینجا خیلی عوض شده قبلن فقط متعهل ها و بچه دارا بودن الان حتی بچه های راهنمایی هم هستن 😂😂😂 قبلن راجع به بارداری و زناشویی حرف میزدیم الان همش شده کراش و دوست پسر 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یه جوری این سایت پوست اندازی کرده و کاربرای قدیمی ریختن جاشون کاربرای جدید دراومده که الان شما با این تاریخ عضویتت رسما مادربزرگ سایت محسوب میشی

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه جوری این سایت پوست اندازی کرده و کاربرای قدیمی ریختن جاشون کاربرای جدید دراومده که الان شما با ای ...

قبلن حتی کاربرای سال ۹۳ یا ۹۴ هم بودن الان همه ۱۴۰۲ 😂

2728
قبلن حتی کاربرای سال ۹۳ یا ۹۴ هم بودن الان همه ۱۴۰۲ 😂

من ۸۹ هم یادمه.

متاسفانه کاربران قدیمی خوب و فهمیده دیگه نمیان. خیلی از کاربران جدید هم بلانسبت اصلا شعور ندارن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
آ ره یادمه قیافشو همه میگفتن خیلی خیلی خوشگله من آخرشم ندیدم 🤣

معمولی بود

حتی یکبار یکی از کاربرا عکسشو دیدگفت این خودتی؟ 

گفت آره

گفت معمولی هستی فکر میکردم خیلی خوشگلی

به کجا خواهی رفت با این ویرانی که خودِ تویی...
2738